.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

 .: Online
Stránku si právě čtou 3 lidé.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Opravdový Svět
(ze dne 13.01.2006, autor článku: Histes)

Komentář ze dne: 13.01.2006 08:44:08     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - krtica (krtica.N@seznam.cz)
Titulek: Opravdový svět
Tohle je moc dobré! Svým provedením už vhodné do soutěže. Minulý týden jsem v tisku objevila vyhlášení literární soutěže.

Městská knihovna
Legií 2574
Varnsdorf 40747
vyhlašuje literární soutěž pro autory, neomezenou věkem, na dosud nepublikovaná díla do výše 10 stran textu v kategoriích Próza
Poezie
Publicistika
Jedná se o anonymní soutěž, ke svému písemnému dílu přiložíte v zalepené obálce sepsané názvy děl, počet stran, své jméno, dat.nar.,adresu,tel a příp.email adresu. Uzávěrka soutěže je 28.2.2006.
Doporučuji ti se zúčastnit!
Držím palce!
Odkaz je:http://www.mkvdf.cz/cz/index.htmKomentář ze dne: 14.01.2006 20:28:05     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - gin (@)
Titulek: thx
Dík, fajné čtení :)

  
Komentář ze dne: 14.01.2006 20:42:47     Reagovat    Nový komentář
Autor: [postreh] - Richard Vacula (postreh@seznam.cz)
Titulek: Re: thx
sem rád, ře mě stále čteš :). Taky dík

Komentář ze dne: 15.02.2006 11:09:44     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - (drzost@atlas.cz)
Titulek:
Svět z vašeho pohledu je blízko pravdy.Současná světová doktrina je zaměřena na vytváření zisku bez ohledu na národní,náboženské a sociální zájmy regionů.Současné politické a hlavně finanční struktury neberou vůbec ohlet na historický vývoj a snaží se pod rouškou demokracie tvrdě utlačovat zbytek světa.Vytváří tak obrovské napětí ve společnosti aby zíkali ještě větší moc a nadřazenost.

Komentář ze dne: 22.05.2006 23:10:26     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Nejvíce se mi líbily ty části zvýrazňující obyčejný a krásný život chudých lidí.
V tom začátku bych asi nebyl nebyl tak ostrý..- myšleno to srovnání Bin Ládina a Bushe.., to je docela odvážné..Já sám můžu říct, že nevím..Prostě nevím. Mám málo objektivních informací. Ale to už je otázka názoru.
"Bin Ladin nechá zřítit dvě výškové budovy a světe div se, je považován za největší zrůdu."...zemřelo tam kolik..snad 7 tisíc lidí..Nemělo by se to stát jen zprávou, která na pár dní obletí média světa. Je třeba to umět pojmenovat a postavit se tomu. Bin Ládin je terorista a fanatik. Válka proti terorismu je také dobrá.
Otázkou je na kolik jsou cíle USA ( a tady je zase třeba být opatrný..nejsou to totiž cíle USA, v čele USA stojí jen několik desítek lidí.., z nichž jen pár má hlavní slovo.) ušlechtilé? Ale o tom příště...
Líbilo se mi to. Hodnotím 1.5

Komentář ze dne: 31.08.2006 19:24:47     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - sonja (sibelline@seznam.cz)
Titulek:
Autor je z Moravy???
Ve článku to jen létá úsměvy a superlativy...všichni se smějí, dobrou vůli mají, rozdávají dárečky, radí kudy kam...dobré postřehy laického cestovatele, ale raději bych se nepouštěla, na jeho místě do vážnějších soudů.
/...v Koránu se o perzekuci žen nepíše, ano, taky nepotřebují sociální systém, domovy důchodců, školky atd. Jasně. Proboha!!!/
Taky nevím proč spojovat počítačové hry a hraní si venku. Doporučuji zajet do Rumunska, do nějaké odlehlé vsi, tam si bez pochyby také hrají venku, alébrž jim nic jiného nezbývá, možná ještě s klacíky.....
A vůbec, proč opovrhovat vlastní civlizací, která je známá a být celý pryč z něčeho, co vidím jako turista s růžovými brýlemi???
Tak naivní článek jsem tedy už dlouho nečetla.

  
Komentář ze dne: 31.08.2006 20:11:42     Reagovat    Nový komentář
Autor: [postreh] - Richard Vacula (postreh@seznam.cz)
Titulek: Re:
procestoval jsem severní Afriku, východní i západní Evropu, Západní Asii a Českou republiku. Debilka který jel poprvé za hranice a bylo vše úžasné si asociujte k někomu jinému.

    
Komentář ze dne: 31.08.2006 20:14:28     Reagovat    Nový komentář
Autor: [postreh] - Richard Vacula (postreh@seznam.cz)
Titulek: Re: Re:
ale neobjektivní je článek dost, to uznávám a proto je taky v sekci Názory. Můj názor. Můj dojem. Respektuji tedy i ten Váš. Jsem ještě malý kluk, který občas neumí polknout kritiku a trochu se jí najíst.. ale raději vyplivne zpět. Sry.

Komentář ze dne: 18.10.2006 00:25:28     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - D.mirek (@seznam.cz)
Titulek: Opravdový svět
Dík za bezva článek,mé pocity jsou naprosto stejné.Prostě kdo tam nebyl a pořádně se nedíval nepochopí.Myslim že tu žijeme velice strašidelně a od starých kultůr se máme pořád co učit.

Komentář ze dne: 18.10.2006 19:04:40     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - klon dr.Halíře (lips5@seznam.cz)
Titulek: Dobrá utopie
No,to je nádhera skoro ráj na zemi,hmm a to jejich náboženství samá láska a žádná přetvářka-ne mně je jasný,že tenhle článek si psal s nadsázkou a jestli ne tak měl by si trochu otevřít oči a ne se slepě pouštět do propagace.Já sám nezastávám to co provádí americká vláda,nechci aby za nesmyslný fanatismus platili životy nevinných občanů.Mám na mysli fanatismus oboustraný.Jistě si nikdy nečetl korán,pokud se mýlím,tak jistě budeš tvrdit že jsi mu porozuměl,a také víš,že je psán bez odpuštění.Nechci být diplomat a nebýt ani na jedné straně,ale co se týká tohoto názoru nemohu souhlasit ani s tebou a ani s Bushem.Upřímně Korán jsem nikdy nepochopil,je to ,alespoň pro mě ,nesmyslné čtení bez duše.

  
Komentář ze dne: 18.10.2006 19:08:07     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Autor článku... (@)
Titulek: Re: Dobrá utopie
Máš pravdu, korán jsem nečetl. Účelem článku bylo trochu změnit názory lidí, že to jsou jen teroristé...

    
Komentář ze dne: 18.10.2006 22:06:56     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - GreenEyes (@)
Titulek: Re: Re: Dobrá utopie
Do haje, teroriste... Vazne nic nestiham... Je to tema knihy, kterou jsem prelozila. Vlastne jsem Ti ji chtela nabidnout ke zverejneni (ale toto jeste musim probrat s autorem). Kde to vaznu? Nestiham.

Komentář ze dne: 18.10.2006 20:27:41     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Bell] - Běla Polášková (bela2006@volny.cz)
Titulek:
No víš ty co, zajeď se podívat do Dubaje. Tam neskáčí turistů kolem zadku, protože Emiráty živí ropa a ne turismus jako v Egyptě (kde navíc kvůli teroristům i ten turistický ruch skomírá a zájezdy jsou proto tak levné). Víš například takové drobnosti, že malé dívky jsou obřezávány a nikdy nepoznají potěšení ze sexu ? Že by tohle byla hygiena ? Víš např. že bratři znásilní !!! a zabijí sestru protože nechtěla už mít s islámem nic společného ? K poznání opravdového světa si zajeď do Etiopie a ne do turistických center.

Já říkám to co John Lenon: "Já chci věřit, ale bez institucí, protože víra je jen jedna a její rozdělení na křesťanství, judaismus nebo islám je jednou z hlavních příčin všeho zla na zemi."
Tak to je, bylo a bude.

Promiň, ale tohle co jsi napsal je úplně mimo mísu. jakkoliv máš nárok na svůj názor, tímhle článkem skoro oslavuješ teroristy a tuhle perlu bych radši vymazala být já tebou :

George Bush zaútočí na Irák, celý svět sleduje jeho válku. Křičí se hurá, sláva, Amíci jedou konat dobro. Bin Ladin nechá zřítit dvě výškové budovy a světe div se, je považován za největší zrůdu. Je to terorista. Ale kde je rozdíl? Proč není tím hnusným teroristou Bush?

Sorry tohle ne.


  
Komentář ze dne: 18.10.2006 22:21:23     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Richard Vacula (@)
Titulek: Re:
Vybíráš si ke svým argumentacím naprosté extrémy a vadí ti ten můj? :)

    
Komentář ze dne: 18.10.2006 22:33:56     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Bell] - Běla Polášková (bela2006@volny.cz)
Titulek: Re: Re:
Extrémy ... víš vůbec o čem mluvíš ? To jsou zaběhnuté zvyklosti již stovky let - žádný extrém a mohla bych jich vyjmenovat mnohem víc. Islám prožívá to co křesťané za středověku - protože moc není většinou v rukou světských, ale v rukou náboženských fanatiků. A vůbec jeď tam na půl roku a pak si popovídáme. Ne se ovšem válet do Hurgády k moři - bezva poučení ti poskytne Šarže (psáno foneticky) v Emirátech.

      
Komentář ze dne: 19.10.2006 00:22:40     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Richard (@)
Titulek: Re: Re: Re:
:) - kdo mě znáte, asi je Vám jasné, že se nevydržím válet u moře. začínáte mě prudit, nejspíš zveřejním mé desetiminutové filmy z arabských zemí. Zatím mám hotových 5 dílů z připravovaných deseti. Pobyl jsem v severní Africe 2 měsíce. Do SAE nechci jet. Měl jsem možnost, ale to bych už totálně nestíhal. V podstatě od toho, co vedu tenhle nový postřeh jsem nikde nebyl. Tak jako whiteshadow odjíždí do anglie, já jednou odjedu do egypta. Tak a prozradil jsem mé tajemství. Západní civilizace mě nudí, islám respektuji, jejich hudbu zbožňuji.

Komentář ze dne: 18.10.2006 22:03:23     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - GreenEyes (@)
Titulek:
Tak toto jsem sakra jeste necetla! Cas neni! Ale bude-li to tak pokracovat dal, pripustim, ze je -)
Ja si to prectu rano. Jsem tu kratce a jen se zacinam orientovat, opravdovy svete... -)

  
Komentář ze dne: 18.10.2006 22:17:22     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Richard Vacula (@)
Titulek: Re:
Když se na to dívám zpětně, stydím se za sebe, protože jsem se držel hesla: co nevím, to vymyslím. To se týká Koránu - jinak prostředí, jak jsem ho popsal, o tom, jak drží pospolu, to platí... Článek měl být oživení ještě serveru Retarder.cz, což se povedlo. Lidi měli na co reagovat a dokazovat si svou inteligenci psaním opačných názorů a zdůvodnění proč.


 .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

şehirler arası nakliyat şehirler arasi nakliyat ücretleri

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz