.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

 .: Online
Stránku si právě čtou 2 lidé.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Proč jsem se rozhodl volit ODS
(ze dne 20.05.2010, autor článku: Histes)

Komentář ze dne: 20.05.2010 14:30:10     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Harr (Harr@atlas.cz)
Titulek: Proč jsem se rozhodl...
Líbí se mi, že k volbě přistupuješ zodpovědně - nedělám si legraci, i kldyž to třeba vypadá jako ironie - nehážu všechny do stejného pytle a líbí se mi, pokud někdo uvažuje logicky a ne pro to TEĎ, ale pro to POTOM...
Vždycky jsem se snažila volit jak jsem nejlépe mohla. Za vším stojí člověk, vždycky jsem se snažila volit především lidi, kterým jsem věřila - v místním měřítku. Občas jsem zjistila, že MOC dělá divy a najednou se z člověka, který byl do té doby "bez vady" stal stejný otesánek jako ti, co už otesánky byli. MOCOtesánkovství je strašně nakažlivá choroba. Takže opět budu věřit, že ti, co zvolím nyní už se nechali očkovat a této choroby budou prosti. To přeji i těm Tvým vyvoleným.

Komentář ze dne: 21.05.2010 19:31:58     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Tomáš Bříza (rebird@centrum.cz)
Titulek: Re: Re: dokoncenie
Musím říct, že pořád ještě na 100% nevím, komu dám hlas, i když mé srdce bije zeleně a přístup té strany je mi sympatický. Po tvém vzoru se nakonec možná podívám i na to, kdo vlastně kandiduje u nás, pokud to stihnu :)
Hlavně však doufám, že mladší brácha necouvne a půjde k volbám se mnou, před třemi lety jsem měl stejnej názor jako on, že se v tom vlastně vůbec nevyznám. Každej hlas ale lepší jak oranžovo-rudej nebo hnědej...

  
Komentář ze dne: 21.05.2010 19:51:22     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Richard (@)
Titulek: Re: Re: Re: dokoncenie
Jako umělec bych neměl rozdělovat své publikum svým politickým vyznáním, znám i u komunistů lidi, kteří jsou mi sympatičtí, ale je pravdou, že komunistická ideologie mi není blízká - a zneužití této ideologie spojené s populismem teď předvádí ČSSD. Takže pak mi není blízká ani tato strana. Navíc, když tak rychle obrátili z prozápadní orientace na Rusko a cíleně podrývají naši důvěryhodnost v zemích NATO, je třeba se mít hodně na pozoru.

Lidé zainteresovaní do této problematiky se obávají, že jsme na rozhraní mezi dalšími 4 lety křehké demokracie a 4 lety socialistického puče vedoucímu k posílení ruského vlivu.

Ovšem, vymezování se stylem - To jsou rudooranžové svině, nikterak budoucnosti nepomůže. Takto se pouze frázovitě zaškatulkuješ. Je třeba vidět souvislosti. Že i mezi komunisty a sociálními demokraty jsou normální lidé a budou brzdit pokřivené charaktery mocichtivých prospěchářů. Ostatně, jako i v jiných stranách.

Podstatné jsou osobní kvality člověka. A co dodat? Je čas se naučit pořádně rusky, jinak budeš do 10 let OUT. Věřím, že budoucí ruské vlivy budou o vzájemném respektu a chápání rozdílných mentalit, ne o tom, že české svině budou papežtější, než papež. Yugoslávie sice byla komunistická, ale příkazy z Moskvy zase tak důsledně neřešili...

Komentář ze dne: 26.05.2010 21:18:20     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - ivo-hary (@fofr)
Titulek:
Taky půjdu volit ODS :) . A víš, že za to můžeš právě Ty? Ani ne tímto článkem, ale jednou debatou už hodně dávno. Tenkrát jsi napsal, že i když oponenti levice dostanou hodně hlasů, nebude jim to platné, pokud tam nebude jeden silný politický subjekt, který by vyvážil volební úspěch protistrany. Nejsilnější stranou z celé té poloviny zatím je reálně jen ODS.
Já si jen trochu pozměnil frmulaci: "Vzhledem k tomu, že letošní kampań je převážně zaměřena ne PRO něco, ale PROTI někomu, tak i já budu volit proti tomu, kdo mi nejvíc vadí, tedy Paroubkovi. A toho nejvíc nas..štvu, když dám hlas ODS" ... ;-)
(Mimochodem, jsou tam osoby, které mi lidsky vadí, ne že ne. Proto není špatná ta FB iniciativa, kroužkovat lidi ODSPODU, aby preferenční hlasy dostali ti, se kterými strana původně moc nepočítala, a ti na horních příčkách kandidátek ostrouhali :) )

  
Komentář ze dne: 27.05.2010 02:15:27     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Richard (@)
Titulek: Re:
Zajímavé. Kdoví, jestli už si sociologické agentury uvědomily, že lidi přestali volit pro něco, ale proti něčemu. To je hodně zajímavý posun v české politice.

Co se týče tvého připomenutí nějakého starého textu z mé dílny - tak nezbývá než dodat, že máš lepší paměť než já.

Kroužkovat odspodu se nemusí vyplatit. Třeba právě tam jsou ti největší trotli :-). Kdoví.

    
Komentář ze dne: 27.05.2010 17:54:48     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Hill] - Hill
Titulek: Re: Re:
Na to, že pořadí na kandidátkách odpovídá užitečnosti nebo inteligenci kandidátů, bych raději příliš nespoléhal... ale, třeba...máš pravdu: kdo ví?


 .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

şehirler arası nakliyat şehirler arasi nakliyat ücretleri

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz