.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

 .: Online
Stránku si právě čte 1 člověk.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Podzimní turné nakladatelství PERPLEX
(ze dne 12.11.2008, autor článku: Autor: v anotaci)

Komentář ze dne: 20.12.2008 03:13:57
Autor: Histes [admin] (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tak za prvé: standardní spolupráce s médii funguje zcela jinak. Pokud ví, že slíbené věci nedodrží, mají alespoň tu slušnost dát vědět.

Za druhé, každý reklamní prostor něco stojí, Region si to neplatil, proto jsem počítal s tím článkem jako forma výměnného obchodu.

Tento projekt je minimálně po hudební stránce ojedinělý, kvalitní a pro partnery zajímavý. Pro Region mohla být spíš čest být partnerem po boku Českého rozhlasu.

Vůbec bych nebyl naštvaný, kdybych alespoň něco věděl od koncertu. Taky jsi řekl, že se nemusím starat o focení, že tam budeš. Kdybych věděl, že půl roku po koncertě ty fotky nebudu mít k dispozici, tak bych se domluvil s Martou.

Čili ze spolupráce s Regionem Opavsko mám bohužel nyní špatné zkušenosti, protože to situaci a propagaci projektu pouze zkomplikovalo.

A oni za to nejsou placení ani v Českém rozhlase, ani v PETROFu, spíše naopak, projekt svým časem a prostředky podporují, pokud to srovnám s ostatními partnery, tak mě zkrátka přístup tebe a tím i Regionu zklamal a je logické, že na CD a ani vinylu se jeho logo neobjevilo či neobjeví.

Prohlížel jsem si každé číslo Regionu po koncertě. Ale kde nic tu nic. To vnímám jako podraz (ačkoli za to třeba nemůžeš, vědět jsem o vzniklých potížích mohl dávno).
 

Reakce na komentář
"Re: Re: Re: Re: Re: Re:"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 
Čarodějnice létá na: 
(Ochrana proti spamu
doplňte slovo do pole)
 


zbývá znaků:   zapsáno znaků:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]

S vložením komentáře souhlasíte s našimi podmínkami

************** * **************

Podzimní turné nakladatelství PERPLEX
dekadent-dezert_maly.jpgVe druhé polovině listopadu se v hlavních kulturních centrech České republiky představí nezávislé nakladatelství PERPLEX z Opavy. Během dvoutýdenního turné uvede svůj aktuální ediční počin, básnickou sbírku Jana Kunzeho Dekadent dezert, a to za účasti různých zajímavých hostů.
Autor: Dan Jedlička, nakladatelství PERPLEX.

Jan Kunze (* 1976) patří k autorům, kteří s úspěchem propojují básnické slovo s jinými výrazovými prostředky. Se svým hudebně-recitačním projektem je častým hostem různých festivalů a básnických dílen. Formou částečně improvizované jevištní performance s hudebním doprovodem představí publiku také svou novou knihu. Dekadent dezert se inspiruje poetikou města a jeho příběhy, atmosféru textu plasticky dotvářejí ilustrace Jana Gřeška, vycházející z estetiky street-artu, graffiti a komiksové kresby.

dekadent-dezert.jpg

Turné bude zahájeno 17. listopadu v Praze. Ve vinohradské kavárně Carpe Diem sbírku pokřtí spisovatel, hudebník, herec a režisér Tobiáš Jirous, který vystoupí jako host a bude číst také ze své vlastní tvorby. Literární večer začíná ve 20 hodin.

Ve čtvrtek 20. 11. se nakladatelství představí na knižním veletrhu LIBRI v Olomouci (výstaviště Flora). Vystoupení Jana Kunzeho proběhne v rámci doprovodného kulturního programu ve 13.30 v pavilonu A.

Jan_Kunze_projekt.gif

Téhož dne se uskuteční i literární večer v Brně v klubu Starý pivovar (zahájení ve 20.00); hostem večera a kmotrem sbírky bude básník Vít Slíva, držitel ceny Magnesia Litera za rok 2002. Přečte svou báseň Koloběžka, která vyšla letos jako bibliofilské leporelo, a v „předpremiéře“ uvede básnický cyklus Chaire, Maria!, jehož vydání se připravuje na leden.

Širší autorský okruh nakladatelství PERPLEX bude představen během ostravského vystoupení ve čtvrtek 27. 11. v klubu Atlantik. Vedle Jana Kunzeho přečtou ukázky ze své tvorby také Miroslav Černý, Dan Jedlička a David Bátor. Jako host vystoupí Jiří Macháček, šéfredaktor kulturní revue Protimluv. Literární večer bude probíhat od 19 hodin.

Oficiální zakončení turné se odehraje na „domácí půdě“ v Café Evžen v Opavě. Vystoupení v sobotu 29. listopadu zakončí také sérii místních akcí souvisejících s festivalem Den poezie. Akce začíná ve 20 hodin, hostem bude opět Tobiáš Jirous.

Srdečně zveme!

www.perplex.cz .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

şehirler arası nakliyat şehirler arasi nakliyat ücretleri

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz