.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 .: Online
Stránku si právě čtou 4 lidé.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Sraz Postřehu 11.9. - 13.9. Frenštát p. R. - PROGRAM a POKYNY
(ze dne 10.07.2009, autor článku: Histes)

Komentář ze dne: 10.09.2009 19:33:16
Autor: BT (@)
Titulek: Re: Sraz Postřeh...

Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho časopisu! Redakce
 

Reakce na komentář
"Re: Sraz Postřeh..."

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 
Čarodějnice létá na: 
(Ochrana proti spamu
doplňte slovo do pole)
 


zbývá znaků:   zapsáno znaků:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]

S vložením komentáře souhlasíte s našimi podmínkami

************** * **************

Sraz Postřehu 11.9. - 13.9. Frenštát p. R. - PROGRAM a POKYNY

Místo:
Autokemp Frenštát pod Radhoštěm
http://www.frenstat.info/autokemp.htm  
Dolní 1807, 2km od žel. st. Frenštát p. R.
Začátek: pátek 11. září od 15:00 (pokud dojedete dřív, tak mi dejte nejpozději ve čtvrtek 10.9. vědět na tel.: 739 767 122 nebo emailu magazin(zavinac)postreh.com)
Konec: neděle 13. září (odjezd libovolný v průběhu dne, pokud nás z kempu vyženou dříve, tak si pozůstalí mohou ještě sednout do nějaké hospody)Rezervovaná místa: první noc 12 lůžek v chatkách, druhá noc cca 16 lůžek v chatkách. Pokud bude lidí více, budeme to operativně řešit stany. Zatím se na každém srazu doplácelo za mrtvé duše, které měly přijet, ale nepřijely, proto bylo tentokráte rezervováno méně lůžek (a taky z důvodu, že již rezerované, zaplacené a potvrzené ubytování v Liščím mlýně bylo ze strany pronajímatele stornováno a na poslední chvíli byla zajišťována alternativa).

Cena: Vím, že Marta chtěla být se svou spřízněnou duší ve staně a možná z důvodu omezených kapacit někdo další bude muset přespat navíc v chatce ve svém spacáku někde mimo postele, nebo se rozdělá stan. Stanování je pochopitelně levnější, ale cena za sraz bude pro stanaře o něco vyšší, než samotný pronájem stanu. Proč? Protože pak by mi mohl každý na poslední chvíli říct, že jde nakonec pod stan a dražší chatka se mu nechce platit. Jenže - i stanaři si někam potřebují zamknout věci, schovat kytaru před vlhkem atp., vnímám pak jako nespravedlivé, aby pár lidí platilo více, aby se k nim navezl všechen arzenál, který nechceme mít odcizen. Sraz bude navíc částečně dotován z peněz, co přišly od Google za reklamu na Postřehu. 

Chatař: cena za sraz 400 Kč
(ubytování plus pár korun rezerva na hromadný lístek na lanovku)

Pes: 100 Kč za sraz

Stanař: cena za sraz 200 Kč (stanaři budou pouze v případě, že se nevejdeme do chat, vyjímka je Marta, která si vyžádala už před nedávnem možnost stanovat). Pokud nás bude hodně, kdo by chtěl eventuelně do stanu, ať se napíše do komentáře a stan si vezme s sebou. Lepší je to pro ty, kteří pojedou autem a nebudou se táhnout pěšky s bágly navíc. Nikomu pochopitelně nezakazuji stanovat, ale pokud nás bude tak akorát, bude si krom lůžka v chatce muset doplatit stanovací místo. Zatím jsem prioritně volil chatky, protože se do nich vleze více lidí a bývá pak legrace a "no" separé. Taky pokud prší, tak stan není zrovna ideální. Uvidíme, jak to letos proběhne a probereme, jestli raději jít s cenou dolů a všichni stanovat, nebo jít cestou pronajmutí klubovny (Hadinka) a dostavět podle potřeby stany. 

P R O G R A M

Pátek

První den je tzv. dojezdový. Takže program musí být flexibilní a je třeba počítat, že se Kyle někde ztratí nebo Pavel Kotrba pojede vlakem na opačnou stranu. Pokud nikdo nebude potřebovat dojet dříve, tak v kempu Vám bude BlackTangerine k dispozici od 15:00. Já můžu eventuelně dojíždět pro přenaložená individua na nádraží autem.

Jídlo a pití: na večeři si dovezte špekáčky nebo něco na opékání. Alkoholické nápoje podle vlastní spotřeby a potřeby. Pojedu na sraz autem, takže nějaké lidové pivo a kofola bude za nákupní nebo podnákupní ceny k dispozici.

Co se týče programu, tak v pátek jsou pouze dva záchytné body - přijet a být připravený na posezení u ohně. V případě špatného počasí něco vymyslíme na místě. 

Sobota

Budíček 9:30, snídaně z vlastních zásob.

10:00 výlet na Pustevny a Radhošť. Pokud bude dost aut, tak se nějak naložíme, vyvezeme a zaparkujeme poblíž lanovky. Na lanovku můžete i se psem, pokud ho udržíte. Takže se tedy sedne na lanovku a pojede na Pustevny. Po došlápnutí k soše Radegastu se půjde pěšky či lanovkou dolů (uvidíme, jak se hne srazový rozpočet a podle toho buď použijeme lanovku nebo svoje nohy směrem dolů).

14:30 předpokládaný návrat do kempu, čas na to si udělat čaj, kafe, jídlo. Kdo bude chtít, může jít do akvaparku.

18:00 rezervována restaurace Na staré škole. Prostor pro večeři, čepované pivo, kofolu, rozlévané víno, šopské saláty, pizzy...

22:00 rezervován kulturní dům Frenštát - noční autorské čtení a hraní.

0:00 bezprogramové bezčasí.

Neděle

Vstávání a odjíždění dle libosti.

 

Registrovaní účastníci

Určitě: Pavel Kotrba, BlackTangerine, Tomáš Dostál, Petra, IVO, Foton, Kyle, Severka, Prostějanek, Harr, Histes, Jakub Raida, Jana Kutilová, Jan Soukup, Marta Zechová+Dušan Obručník (stan), Ondra Broska, Markéta50, Psychopatka.

Neurčitě: Hana Šustková, Black Unicorn, Petr Macháně, Tom Rafael Bříza, Martin Brož, Karolína Maxová. 

Na otočku: Kristýna M., Vojta Hasalík.

Pro ty, kteří přijedou neurčitě, můžu říct určitě, ať si v případě, že dojedou, berou stan. Chatky dorezervovat nebude možné na místě. Míst na stan bude dost. Klidně můžete přijet i bez ohlášení, na otočku i na celý pobyt, ale opět platí, že budete potřebovat stan. 

AHOJ VE FRENŠTÁTĚ!

P.S.: píšu ze zahraničí a veškeré rezervace tak zajišťuje BlackTangerine (pobyt, hospoda, kulturák...). Případné dotazy směrujte k ní: malaBaruska(zavinac)seznam.cz (její postřehácký email už nefunguje). Já zařizuji pouze sobotní výlet a případnou techniku na noční čtení. .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

şehirler arası nakliyat şehirler arasi nakliyat ücretleri

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz