Převzaté: Mladý milionář hledá nevěstu. Zn. Naivní

Autor: Ivo-Hary <Normalnisilenec(at)seznam.cz>, Téma: Reportáže, Vydáno dne: 27. 07. 2007

Pochopila jsem, že ať už s milionářem nebo bez něj, tu šlo o jediné - nevesta_mala.JPG
zářnou kariéru v showbyznysu.
Ludmila Hamplová   www.ihned.cz

(Anotace vkladatele - tento útržek novin jsem našel náhodou při úklidu starého papíru. Líbil se mi tématikou i formou - řehtal jsem se jak kůň ... . Proto ho dávám k prezentaci i na našem serveru. Na závěr jsem připojil odkazy na původní internetovou podobu příspěvků, ze kterých vznikla tato tištěná forma. Dle mého názoru je to názorná ukázka, jak se dá materiál zhustit, aby zachoval potřebné informace a přitom získal ještě větší švih a nadhled.)

PRAHA 28. 6. 2007
 »Co byste dělala, kdybyste seděla s několika dívkami u stolu a váš idol by se bavil s nějakou vysolárkovanou blondýnou?« popichoval mě Vítek Pokorný, moderátor televize Nova. Pokorný je jedním z porotců nové reality show Nevěsta pro milionáře, kterou začne Nova vysílat na podzim.
 Netušila jsem, jestli Pokorný náhodou nenarážel na mou křídově bílou kůži. A on zase netušil, že jsem novinářka, která se vydává za studentku hledající pracovitého a čestného muže. Novinářům byl totiž na konkurzy vstup zakázán. Musela jsem použit lsti.
 Přežila jsem první rozhovor. Produkci jsem v dotazníku svěřila téměř vše včetně velikosti své podprsenky. Zdárně jsem prošla třemi koly výběru až před práh televizního finále a přitom zkoumala své vdavekchtivé sokyně, které se budou ucházet o přízeň pohádkově bohatého a šarmantního muže.
 Křehoulinká a naivní blondýnka se přiblížila kolapsu. »Chci odsud, moc se bojím, že to nezvládnu. Je to moc těžký,« kňučí a zcela reálně zvažuje útěk skrz toalety. Měly ale jen jedny dveře a žádná okýnka.
 Některé dívky dorazily i s maminkou. »Narovnej se, třeba si tě v televizi někdo všimne,« vybídla svou dceru asi padesátiletá Slovenka, nakupující své modely na tržnici. Doprovázela černočernou dcerunku vampa, ta zvolila mikrošatičky končící těsně pod linií kalhotek a snažila se nezpřerážet si končetiny na patnácticentimetrových podpatcích, model E55.
 »Myslíte si o sobě, že jste hezká a charismatická?« vrhnul se po mně reportér s kamerou. Blekotala jsem něco o tom, že se sama sobě ráno před zrcadlem líbím. Následně jsem pochopila, proč v reality show vypadají všichni jako naprostí idioti.
 Do parády si mě vzaly vizážistky a stylistky. »Vy budete asi takový ten přírodní typ,« konstatovala smutně jedna z nich. Nohy si ale holím, chtělo se mi špitnout na obranu, že nejsem zas tak zaostalá. K dokonalosti mi byly nabídnuty šaty jak z Popelčina oříšku. Avšak objevil se zádrhel, šaty byly v oblasti dekoltu poněkud předimenzované. »To se přišpendlí,«zašveholila stylistka a soustrastně se podívala na místa, kde ostatní ženy mají prsa. Takže další minus.
 »Jasně, že tu nejsem kvůli milionáři. Potřebuj u něco udělat pro svou kariéru,« odkryla karty modelka luxusního vzhledu. Prý by se ráda uplatnila jako herečka, málem si kvůli tomu nechala udělat nová prsa. »Víš, takový ty přirozený. Ale nechci ty hnusný jizvy,« vysvětlila mi s neskrývanou nechuti.
 Ve chvílích, kdy kamera bloudila místnosti, ve které byly dívky shromážděny, všechny se vzepjaly, vypnuly hruď a nahodily sice ne příliš inteligentní, ale roztomilý výraz. Pochopila jsem, že ať už s milionářem nebo bez něj, tu šlo o jediné - zářnou kariéru v showbyznysu.
 Žádná romantika.                                                            nevesta_192x128.jpg

(Fotografie převzata z internetového odkazu)

Podrobnosti o cestě soutěži na IHNed.cz

ihned.cz - první odkaz

ihned.cz - druhý odkaz

Foto původního článku - zmenšené:
nevesta-HN-min.JPG