Ars Polyri pod hvězdami

Autor: Pavel Kotrba <koziii(at)seznam.cz>, Téma: Ars Polyri, Vydáno dne: 15. 07. 2008

anotace_k_AP.jpg


Zdravím všechny Postřeháky a naše čtenáře. Již tento pátek, 18. července, se v malé vesničce jménem Pikárec, která se před několika týdny stala Vesnicí roku 2008 Kraje Vysočina uskuteční slavnostní zakončení prvního ročníku básnické soutěže Studentského magazínu Postřeh Ars Polyri 2008.

 

Program akce:

18:30 - 19:00: Oficiální zahájení, stručné seznámení s průběhem. Autorské čtení soutěžících Ars Polyri a autorů Postřehu. Čtení budou proložena hudbou Richarda Vaculy, Zuzky Pastyříkové a Davida Bátora dále svou jamovou kapelu představí Ondřej Broska.

Poezii uslyšíme z úst Taťány Novákové, které předáme cenu za 3. místo v Ars Polyri. V neposlední řadě svou poezii představí Dagmar Husárová, Martina Králová, Ondřej Broska, Jiří Cenek a Ivo Hartman. Jako naši milí hosté, kteří se soutěže neúčastnili, ale přijali moje pozvání, vystoupí porotce Ars Polyri David Bátor, který přednese své verše z nově připravované sbírky Místopisy, Ondřej Hložek, Hana Válková, Štěpánka Kubíčková, Jura Hartman a na závěr zkusím něco přečíst i já.

 

21:00 - ???: Přátelské posezení u ohně, kytary, domácího uzeného a vína.

Ubytování:

Spací pytel a stan, doporučuji teplé oblečení protože Vysočina bývá chladná v létě a navíc nám nehlásí příliš dobré počasí. Ale nebojte, před deštěm je kde se schovat.

Ráno (dopoledne) 19. července:

Odjezd domů. Není kam spěchat, čas nás netlačí.

Poděkování:

Děkuji, všem, co mi přislíbili účast a pomohli mi toto příjemné zakončení prvního ročníku básnické soutěže Ars Polyri uskutečnit. Čili děkuji Jardovi Zbořilovi za připravení této akce po organizační stránce. Bude to právě on, kdo vás bude svážet od vlaku na místo konání.

 

dalnice_ap.jpg

přibližná mapa místa konání

 

misto_konani.jpg

místo konání Ars Polyri pod hvězdami v Pikárci