Sekce Próza vyhlašuje Soutěž o nejlepší povídku/fejeton na téma "Nejkrásnější dárek"

Autor: Harr <harr(at)atlas.cz>, Téma: Aktuálně z kultury, Vydáno dne: 22. 12. 2008

Soutěž není mimo téma a formu nijak dále omezena. Tedy pouze termínem odevzdání, a to 15. 2. 2008. Je otevřená všem, není nutné být vedeným autorem studentského magazínu Postřeh. Naši autoři mohou dílo rovnou vkládat v administraci a do anotace připsat, že se jedná o soutěžní příspěvek. Hlasy lidu nechť posílají své příspěvky na email: proza(zavinac)postreh.com a kopii odešlete také na magazin(zavinac)postreh.com - pokud  naše antispamové filtry budou činit potíže a my Vám přijetí povídky/fejetonu do dvou dnů nepotvrdíme, prosím, bombartujte nás v komentářích pod tímto článkem.
Na emailu přijímáme povídky jako přílohy: txt, doc, odt, pdf.Nebuďte líní, třiďte myšlenky. 

Tloustněte nejen při cukroví, ale i při Postřehu.

Probuďte kostlivce ve skříni. 

Nebojte se, jenom chvilku :).

 

Za sekci Próza

Renata Vlčková a Richard Vacula (já jen sesmolil tenhle článek, ale jinak budu soutěžící)

P.S.: Pokud Vás zajímá, jak to bude dál, budete si muset počkat. Kdo díla ohodnotí, bude překvapením pro nás, pro všechny.

 

/////////////////////////////////////////

 

AKTUÁLNĚ:

Literární soutěž na téma "Nejkrásnější dárek" je prodloužena pro autory do 15.02.2009. Téma je možno vyjádřit fejetonem nebo povídkou - nezáleží zda půjde o mystery, sci fi, válečnou, dobrodružnou, historickou či ze života a hlavně nejde ani tak o dárek pod stromečkem, (ač byla soutěž vyhlášena těsně před vánocemi), ale je možno psát o jakémkoli dárku,věnovaném či získaném. Věřím, že se ještě najde pár autorů, kteří se pokusí o dárek pro čtenáře.