.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

 .: Online
Stránku si právě čte 1 člověk.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

Povšední zhodnocení ankety "Vztahy a sex"

Krtica - Zamyšlení - 22. 03. 2006 - 2316 přečtení

anketa.jpgZajisté neunikla vaší pozornosti nedávno proběhlá anketa.  Odpovědi žen byly zveřejněny 13.3, a v odstupu tří dnů, pak odpovědi mužů. Nebyla sice tázána věková kategorie pod 20 let, ale u tak mladých lidí ač jsou vztahy, zatím však většinou probíhající jen formou stýkání se mimo domov. Takže u nich tímto odpadá zážitek delšího soužití.

Pro mne samotnou, bylo překvapující, že muži ochotně přenechají aktivitu seznámení ženám, nebo aspoň první krok. A zatímco na ženy evidentně působí vzhled, vůně, čistota, případně zvuk hlasu, muži naopak oceňují upřímnost, pohotovost a inteligenci žen, s nimiž se seznamují. Ti mladší ještě dají na celkový dojem. Dá se věřit tomu, že krása a ladnost je opomíjena?

Na naprosto odpudivých zjevech se shodla obě pohlaví. Ošuntělost, zanedbanost, vulgarita slovního vyjádření. (Tohle by měla vzít na vědomí, ta dosti početná skupina nácti-letých dívek, která pro silná slova nejdou daleko a s jejichž zástupkyněmi se potkáváme v dopravních prostředcích)

Dále samozřejmě opilost, kterou nemají rády obě pohlaví a navíc u poloviny mužů i velká averze proti kouření žen.

Při vycházení si vstříc, v toleranci, člověk až žasne.

Také při žárlivosti mají všichni dotázaní jasno a radí, nežárlit a nebo jen velice mírně.

Svatba není nutností pro obě pohlaví, kromě případů, kdy by chtěli mít rodinu s dětmi a pro jejich výchovu jim to připadá vhodnější. Trochu jsem se pousmála nad naivitou mladého muže, který by si chtěl sňatkem partnerku „pojistit“.

Úlety a nevěra – co člověk, to názor. Někdo by i odpustil, jiný razantně tvrdí „ne, konec vztahu!“. Je to půl na půl. Jak mezi ženami, tak mezi muži.

Při pomoci v domácnosti, muži prohlašují, že jsou velice aktivní. Ženy tohle nepopírají, jen s tím připomenutím, že někdy si o pomoc musí říkat.

U sexu pak vychází, že rodiny s malými dětmi si těchto radovánek moc neužijí. A zatímco u žen s přibývajícím věkem počet intimních chvil lehce narůstá, u mužů ve stejné věkové kategorii stagnuje, či klesá.

Novoty v sexu by ochotně vyzkoušela většina zúčastněných, pokud by impuls ovšem vyšel od partnera.

A přímo konkrétní přání, no pozastavila jsem se u toho, že muž by chtěl vyzkoušet sex se dvěma ženami a naopak žena by raději dva muže… Ještě že nejsou partnery.

Při samotném milování jsou muži tak vstřícní a pozorní, že snad nemůže být neuspokojených žen. A až na výjimky pokoušející se najít splnění svých tužeb mimo vztah, jsou všichni spokojeni se svými stávajícími partnery.

 

Z téhle ankety mi připadá, že jsou kolem nás naprosto spokojené a fungující vztahy. Byla bych moc ráda, kdyby tomu tak skutečně bylo.


Související články:
Jaký typ holek se ti líbí? (17.06.2007)
Anketa - vztahy a sex. (16.03.2006)
Anketa - vztahy a sex. (13.03.2006)

Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem  [Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2]

 
Informační e-mail Upozornit emailem     Vytisknout článek Vytisknout článek

Komentáře na Facebooku:

Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 22.03.2006 21:58:21     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Kobliha (@)
Titulek:
Nemůžu jinak, ale musím reagovat na výsledné hodnocení ankety "Vztahy a sex". Obě ankety byly celkem dobře zaměřené a odpovědi zúčastněných se mi zdály pravdivé. Proto mne překvapilo hodnocení samotné autorky článku. Krtičko, Krása a ladnost není opomíjena, ale čím je člověk starší, tím víc zjišťuje, že krása není všechno a vítězí jiné hodnoty. A copak máš proti sexu se dvěma ženami či muži. Chtěla jsi znát přání lidí, kteří ti do ankety dobrovolně řekli svá přání a ty je za to pranýřuješ. A co se milování týká, nezdálo se mi, že by někdo chtěl splnit své tužby mimo vztah. Byly to odpovědi mužů, kteří momentálně nemají vztah, na ženy si bohužel již nevzpomínám. Anketa mne zaujala, ale myslím si, že měla mít nějakou větší propagaci a výsledné hodnocení mělo být vytvořeno z komentářů k těmto anketám, a né, že ji bude hodnotit sám autor. Jinak Ti přeji Krtičko hodně úspěchů v této činnosti, ale básně umíš o mnoho lépe.

Komentář ze dne: 23.03.2006 11:30:57     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - krtica (krtica.N@seznam.cz)
Titulek: Povšední zhodnocení...
Trochu mne překvapila poněkud přehnaná reakce čtenáře. Zhodnocení ankety podle komentářů, nebylo možno uskutečnit z nedostatečné odezvy čtenářů. Snad mělo být v titulku uvedeno" Povšední zhodnocení ankety z osobního pohledu autorky." Za toto se dodatečně omlouvám. Pro osvěžení paměti, si čtenář může ankety pročíst znovu, jednoduchým kliknutím na nápis "Rozhovory" v tabulce "Rubriky". Rozhodně jsem neměla v úmyslu někoho "pranýřovat", pouze jsem vyslovila to co mne upoutalo. Pro bližší upřesnění, stává se, že náš partner mívá úplně jiné přání, než bychom sami uvítali a kdoví, nakolik by byl muž ochoten vyjít vstříc své partnerce při přání, že by chtěla vyzkoušet současně dva partnery(muže!) a on naopak touží po dvou partnerkách? ;-) Ve svých touhách, poznat jiného partnera mimo stávající vztah, se ženy vyjádřily, že toto nepotřebují a nebo si uvědomují, že by tohle ohrozilo vztah.Cituji" Touhy jsou, ale stojím nohami na zemi." Kdežto čtyři s devíti dotázaných mužů by s radostí poznávali i jiné partnerky.

Komentář ze dne: 23.03.2006 12:33:37     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Kobliha (@)
Titulek:
Děkuji za vysvětlení.

Komentář ze dne: 23.03.2006 13:15:30     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - risik (risik@volny.cz)
Titulek:
Já myslím že to docerla dobře mapuje vztah obou pohlaví k vzájemnému soužití a naších podmínkách. Je to vcelkou povedené jak dotazy, tak jejich zhodnocením. .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

şehirler arası nakliyat şehirler arasi nakliyat ücretleri

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz