|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 28 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: Planeta vzpomínání (ze dne 07.06.2006, autor článku: Kristýna M)
Komentář ze dne: 07.06.2006 14:29:58 Reagovat Nový komentář
Autor: [Krtica] - Jana Vyležíková (krtica.N@seznam.cz)
Titulek:
Každý z drobných začátků pozvedá o krůček výš...:-)
Tahle se ti opravdu povedla. Pro mne je za 1!!!
|
Komentář ze dne: 07.06.2006 22:27:11 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Pro mě skvělá práce, 1.3. Moc se mi líbí.
|
|
Fajn text.Hezky přirozeně se čte.Vytkl bych možná patetičnost a ještě "černé nebe černých vran" - to černé když je 2x hned za sebou škodí.Jinak fajn 2-3
|
Komentář ze dne: 10.06.2006 14:24:23 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - makretka (@)
Titulek:
Mně se to taky mocky líbí. Fajne dílko. Jen bych taky vytkla jako skoldík ty slova černé černé...
Nechala bych černé nebe a vymyslela jiné přídav. jméno těm vránám:)
Ale jinak super!:)
|
Přidat nový komentář
Zobrazit článek Planeta vzpomínání
|
|