|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 22 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: Ne strašný je den, to Tvé ruce bolí (ze dne 20.04.2008, autor článku: Ondra Hložek)
Komentář ze dne: 19.04.2008 21:54:54 Reagovat Nový komentář
Autor: [Kozííí] - Pavel Kotrba (koziii@seznam.cz)
Titulek:
nesmírné krásy - přefukované verše nejsou dobrou volbou
tak ta to je snad jediné mínus z mého pohledu,
báseň je celistvá, repetice v ní je záměrná a nenucená - s lehkými obměnami
melodicky přitažlivá
myšlenky dokončeny, já myslím Ondro že toto je kvalitní báseň, která nabídne mnoho, bez ohledu na to s jakým záměrem byla psána.
1,1
|
|
Pozor na klišé Ondřeji! Báseň by opravdu byla vynikající.
|
|
"splašená stáda barev smýkají se zlehýnka" ... tady v tomhle je něco, co mě uklidňuje, naplňuje zvláštní náladou .... "zlehýnka" hmmm ... to to slovo. Mám ráda vzpomínkové básně, jsou výjimečné, protože je z nich cítit život žitý, prožitý, nedožitý ....
|
Komentář ze dne: 19.05.2008 14:17:15 Reagovat Nový komentář
Autor: [tulák] - Jarda (jarda@poetickej.net)
Titulek:
pro mě dobře čtivá věc
(a protože sem většinou umrmlanej, tak pár výhrad bych měl
myslím že použití verzálek mi tady poněkud ruší, a poslední verš mi jde silně proti srsti)
|
Přidat nový komentář
Zobrazit článek Ne strašný je den, to Tvé ruce bolí
|
|