.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

 .: Online
Stránku si právě čte 23 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Japonské toulky 2. část - InuYasha
(ze dne 22.04.2008, autor článku: Epona)

Komentář ze dne: 21.04.2008 20:47:47     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Harr (Harr@atlas.cz)
Titulek:
Jak vidno, pokračuješ velmi zdárně, líbí se mi, jak jsi k tomuto tématu přistoupila i použití obrazového materiálu.

Komentář ze dne: 24.04.2008 16:07:19     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Kvoka (@)
Titulek:
Moc hezka napsané. Já sama InuYashu čtu a je to vážně povedená manga (anime až tak neznám, jsem líná to shánět). Ale pokud vím, tak InuYasha stále pokračuje, nebo minmálně manga vychází stále.

  
Komentář ze dne: 24.04.2008 18:14:56     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - epona (@)
Titulek: Re:
No pokud ji čteš na manga česky, tak se nedivím, že stále vychází, bo myslim nejsou eště ani v půlce překladu, co sem se naposled dívala ... o zbytku nevím:/ Já sem taky líná to stahovat, tak když mě něco zaujalo, dívala sem se online na youtube .. je tam víceméně, nač si vzpomeneš ... Pokusím se k jednotlivým článkům dávat i videa .... pro ukázku. Díky za komentář tobě i Harr:)

    
Komentář ze dne: 25.04.2008 13:35:28     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Kvoka (@)
Titulek: Re: Re:
Ne, na manga česky nesleduju nic, většinou si čtu na onemanga.com a tam stále vychází nové díly.
Jinak youtube nemám nějak moc v lásce, často to bývá špatná kvalita, mnohdy s dabingem (což nesnáším), a navíc nemám ráda, že se to neukládá, teda jo, do vypnutí počítače si to pamatuje, ale vadí mi, že to není uložený přímo.
JInak to je napsané vážně pěkně ;)

Komentář ze dne: 25.04.2008 19:35:53     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Kozííí] - Pavel Kotrba (koziii@seznam.cz)
Titulek:
takže úterý bude seriálové, fajn, má to koncepci

k článku mám jedno drobné mínus - nemusela by tam být poznámka "To by ani tak moc zvláštní nebylo." nebo "jakýmsi časovým tunelem" - respektive to "jakýmsi"

jinak velmi pěkně zpracováno a obrázky vyjadřují charaktery postav i když Inuyashu bych si představoval tedy více nabubřele než je na obr. 2

chválím a těším se na další


 .: Služby & akce PT




 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2026        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz