|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 23 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: O rybě, žábě a raku (ze dne 19.05.2010, autor článku: Milada)
Komentář ze dne: 20.05.2010 06:55:59 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Ester (LadyEster@seznam.cz)
Titulek:
Mě tedy básnička o zpátečnících nadchla - svojí čistou formou, která by se dětem určitě líbila, připomíná mi doby, kdy jsem chodila do školky... a je prostě velmi příjemná. SLovní zásoba i forma si tak hezky notují. Jen - jak je myšlena ta poslední věta?
|
| |
Komentář ze dne: 20.05.2010 08:58:03 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Milada (@)
Titulek: Re:
Poslední věta? No, vše o racích - tedy i to, že chodí pozpátku - je v knize, ve které se píše o racích. Je to myšleno přesně tak, jak je napsáno :-)
|
| | |
Komentář ze dne: 20.05.2010 13:32:49 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Ester (LadyEster@seznam.cz)
Titulek: Re: Re:
aha. NO mně to znělo jako nějaký dodatek navíc, nevěděla jsem, jestli to tam patří ;)
tak jo
ale stejně to asi pořádně nechápu, jak to tam pasuje...
|
| | | |
Komentář ze dne: 20.05.2010 14:02:26 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Milada (@)
Titulek: Re: Re: Re:
:-) ... umí létat v oblacích
a raci jsou zpátečníci
je to v knize o racích...
Je to rým "oblacích - o racích"
Teda, podle mě by to tam prostě chybělo :-)
A ten odstavec? Je to zkrátka oddělené :-)
|
Přidat nový komentář
Zobrazit článek O rybě, žábě a raku
|
|