.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...
... se stát autorem
... znát lidi kolem Postřehu
... sponzorovat Postřeh
... vložit/upravit článek
Boží Dar
 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

 .: Online
Stránku si právě čte 5 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie
Chata v České KanaděChataUbytování velkých skupinPenzion v Jižních ČecháchPenzion v KunžakuRybařeníJižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkChata u rybníka KomorníkaUbytování Česká KanadaKomorníkUbytování v Jižních Čechách
 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Eva a Vašek, nejpodivnější hvězdy české hudby
(ze dne 16.06.2006, autor článku: Autor: v anotaci)

Komentář ze dne: 24.09.2006 22:40:35
Autor: Ivo Hary z Náchoda (normalnisilenec@seznam.cz)
Titulek:

***> V čem tkví úspěch? „Hlavní fór je v tom nabídnout lidem, co chtějí a dát jim to v té nejlepší kvalitě. Slyšeli jsme, že si lidé přejí hrát písničku Bílá orchidej. Národ po jejich deskách skočil, a to nejen u nás,“ tvrdí šéf hudebního vydavatelství Česká muzika Karel Peterka, který byl dříve Evě s Vaškem konkurencí. Dvacet let jezdil po štacích s kapelou Peterka a spol. <*** Těžko něco dodat ... http://lidovky.zpravy.cz/ln_noviny.asp?r=ln_n oviny&c=A20051210_000108_ln_noviny_sko&kli c=210680&mes=20051210 A to je ještě ve hře "legendární lidový zpěvák Václav Žákovec"!
 

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 
Čarodějnice létá na: 
(Ochrana proti spamu
doplňte slovo do pole)
 


zbývá znaků:   zapsáno znaků:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]

S vložením komentáře souhlasíte s našimi podmínkami

************** * **************

Eva a Vašek, nejpodivnější hvězdy české hudby
Domnívám se, že si už většina lidí zvykla na to, že se čas od času objeví na hudební scéně nějaká nová “hvězda”, která se každou chvíli objevuje v televizi, v novinách se o ní píší články a na internetu se o ní zakládají webové stránky a neoficiální fankluby. Stačí se podívat na dvacítku rychlokvašek ze soutěže SuperStar, jejichž hudba stojí za starou belu. A co teprve animovaní “zpěváci” Crazy Frog a krokodýl Schnappi, to se snad ani nedá nazvat hudbou. Jenže ani to není vše. V posledních měsících se do širšího podvědomí dostala ještě podivnější dvojice Eva a Vašek.
Petr Šmerkl, www.sveter.wz.czthumb-evaavasek.jpgO této dvojici jsem se poprvé dozvěděl někdy během letních prázdnin, když jsem měl puštěnou televizi a zrona na veřejnoprávní televizi běžel teleshopping, kde nabízeli divákům balíček osmi CD a jednoho zdarma od legendární a oblíbené dvojice Eva a Vašek, jejichž hudba dokázala oslovit několik generací. Původně jsem si myslel, že jde o nějaké hvězdy normalizačního období, které někdo vyhrabal ze starého železa. Vtip je ovšem v tom, že tuto legendární dvojici nezná nikdo, kdo období normalizace zažil. Takže to spíše vypadá tak, že si chytrý producent našel dvojici, která jezdí po vesnických tancovačkách, kde hraje podprůměrnou hudbu a začal jí dělat masovou reklamu na obrazovkách veřejnoprávní televize. A lidi začali CD kupovat v tak hojném počtu, že Eva a Vašek získali platinovou desku a před nedávnem vydali nový komplet několika CD a jednoho zdarma :-) .

Z Evy a Vaška se stala tak populární dvojice, že se na jejich internetových stránkách dočtete o jejich koncertní šnůře po Spojených státech a Kanadě. Na konci ledna vystoupila Eva a Vašek spolu s Davidem a Pepínem ve Vídni, kde odehráli sedmihodinový koncert. Řekněte mi o nějaké skupině, která vám zahraje sedmihodinový koncert. O jejich nezměrné popularitě svědčí i fakt, že skupina má do konce roku nasmlouvaných několik desítek koncertů po celé republice. Jedno vystoupení se uskuteční i v Ostravě, ale bohužel jde o soukromou akci, takže se na něj většina ostravských fanoušků bohužel nedostane. Je to škoda, rád bych tyto živoucí legendy viděl na vlastní oči a rád bych slyšel jejich klasickou píseň “Bílá orchidej” v živém provedení.

Tak co, Evo a Vašku, kdy vás uvidíme na MTV? Kdy vyhraje Eva zlatého slavíka jako nejlepší zpěvačka, Vašek jako nejlpší zpěvák a Eva a Vašek jako nejlepší skupina? Kdy se dostanete na první místo amerického žebříčku? .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz