|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 24 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: Co nejvíc (ze dne 17.05.2007, autor článku: Ivet)
|
Komentář ze dne: 19.05.2007 02:13:09
Autor: rohoz
Titulek: Re: Re: Re: komentář
Jakube,
to, co vytvořil sám život a spontánně se k životu má, vyrostlo bez přispění zhora, dogma není, proto neoddiskutovatelné. Abstrakce ve výtvarném umění je podle tebe co ? Tobě se nelíbí, že jsem napsal, že je něco neoddiskutovatelné, což v daném případě neznamená, že se nesmí diskutovat, ale že život volný verš víc než dostatečně a dlouhodobě prověřil a činí nadále životaschopným. Toto, kdyby jsi napsal na Písmáku, nebo Totemu, tak by tě roztrhali samotní prozaici mimo básníků. A bez ohledu na zdejší názory, že jsou to takové či onaké servery, faktem je, že jsou čteny i psány významně větším počtem lidí, z nichž mnozí publikují časopisecky, knižně a vítězí na literárních soutěžích.
|
Reakce na komentář "Re: Re: Re: komentář"
************** * **************
Co nejvíc pocitovka...
Give me a change
věčný záněty
a střety očí
dej mi změnu
světů idejí a plánů
zase planu
a strachem uhodím do několika
klapek klavíru
navěky myslet
nemyslet
jen věřit
a strachem trhám víc kytek
než je třeba
ať maj kořeny
nebo jen listy
hlavně si nahrabat co nejvíc krásy
co ti pak uvadne přimo v dlaních
|
Zobrazit článek Co nejvíc
|
|