.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

 .: Online
Stránku si právě čte 26 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Bezmoc
(ze dne 03.08.2007, autor článku: Vladimír David Houdek)

Komentář ze dne: 03.08.2007 19:46:34
Autor: Vláďa (@)
Titulek: Re: Re:

...když maluji nesnažím se namalovat kostku přímo tak jak ji vidím.Několik vodorovných a svislých čar.Důležitá věc je nakolik můj pocit dokáže zdeformovat představu o kostce - vše co maluji je sebereflexí toho co žiji.Pro mě malba představuje existenční pojem.Maluji pro samotný akt malby.Pro tu chvíli, která je.Pro vše !Já ani nic jiného nemám.Po prázdninách nastupuji na Malířskou školu II na pražské Akademii výtvarných umění vedenou Vladimírem Skreplem.Je to nejperstžnější škola v republice.Dala základ řadě významných a význačných umělců ČR.Má základ na kterém se dá stavět.Celé dva roky jsem tvrdě makal abych se tam mohl dostat.Do ateliéru berou jen 4 studenty s těch stovek, kteří se tam hlásí.Byl jsem první.Nejsem narcis (ani se nechlubím), ale pokuď někdo řekne, že neumím malovat(nebo na to aspoň vyditelně naráží), tak nemohu nijak reagovat.Prostě nemohu.Nikomu nenutím své obrazy.Chápu lidi kterým se to nelíbí.Pro konzervativní publikum to bude vždy diskutabilní či šokující (že zrovna tohle se pokládá za umění).Je to jen věc názoru.A jeden názor se mi líbí velmi: "autora i jeho dílo respektuju a odcházím od něj jako člověk, který mu nerozumí a sám není schopen porozumět.WhiteShadow."Budu rád když se o to člověk bude aspoň snažit.Snažit se mi porozumět.Není to snadné, ale ani né nemožné.Diky za komenty od MněSta a Milana.Víte o čem mluvíte.Zajímate se o umění ?Za neinterakci se omlouvam, ale.. budu se snažit reagovat.A onen rozhovor.Budou to jen setříhaná slova zmačkaná do jedné či dvou minut.(Aspoň si to tak myslím).Ale diky za ně ! Tak prosím, nečekejte žádný velký rozhovor.Díky.Váš Vláďa Dé Houdek
 

Reakce na komentář
"Re: Re:"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 
Čarodějnice létá na: 
(Ochrana proti spamu
doplňte slovo do pole)
 


zbývá znaků:   zapsáno znaků:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]

S vložením komentáře souhlasíte s našimi podmínkami

************** * **************

Bezmoc
bezmoc.jpgBezmoc


Bezmoc

Z cylklu Be

Komb. tech.

2007 

Výstava: You know & You No ?

Městské Muzeum

Bystřice n/P 

2007 

bezmoc.jpg



 .: Služby & akce PT




 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2026        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz