|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 25 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: Bezmoc (ze dne 03.08.2007, autor článku: Vladimír David Houdek)
|
Komentář ze dne: 03.08.2007 20:00:55
Autor: MněSto (@)
Titulek:
Vláďo, zprvu děkujeme za velmi vyčerpávající odpověď a zároveň gratulujeme k úspěchu přijetí. Konzervativní publikum by v této době už nemělo vůbec na scéně co dělat, to je alespoň náš názor. respektive by neměli co dělat v kontextu komentářů u děl, kterým vůbec nerozumí, jak už jsme napsali jinde. V těchto abstraktních dílech nejde věci posiovat konzervativně - mysl pozorovatele potřebuje určitou fantazii, hravost, nadhled a také určitou tvořivost imaginace. Nejsme vůbec studovaní v oboru výtvarných umění - nicméně, líbí se nám a tak trochu se i o něj ve volných chvílích zajímáme. Zítra kupříkladu jdeme na výstavu Neo Rauch, což byste, Davide, určitě také kvitoval navštívit, nemýlíme-li se. Doporučujeme se také podívat na pana Typlta, kterého jsme doporučovali také jinde - je v určité míře podobný k surrealismu Rauch a určité znaky nám ho evokují i u Vás. Rád někdy zajdeme s Vámi v Praze na pivo.
MněSto
|
Reakce na komentář ""
************** * **************
Bezmoc
Bezmoc
Bezmoc
Z cylklu Be
Komb. tech.
2007
Výstava: You know & You No ?
Městské Muzeum
Bystřice n/P
2007
|
Zobrazit článek Bezmoc
|
|