Děkuju za citaci. Sám nemaluji a přiznám se, že neumím odpovědně posoudit, co je hodnotné dílo. Snad jen zkusím vycítit, nakolik v něm pulzuje energie a kolik z ní jsem schopen vnímat. Ale přečetl jsem toho a vyslechl dost od lidí, jejich úsudku jsem uvěřil, abych mohl napsat ta Tebou zmíněná a oceněná slova.