|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 30 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: L'hiver (ze dne 08.09.2007, autor článku: V. Hasalík)
|
Komentář ze dne: 08.09.2007 09:24:48
Autor: Pavel Kotrba (koziii@seznam.cz)
Titulek:
líbí se mi stínování stromů nalevo a k nim kontrastující tmavý strom, pod nímž sedí postava v kápi, přesto to na mě nepůsobí jako "zima tobě" ale jako bouře, ve které se zmítáš, takový rozpor dvou stran a bezmoci se rozhodnout
|
Reakce na komentář ""
************** * **************
|
|