|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 29 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: L'hiver (ze dne 08.09.2007, autor článku: V. Hasalík)
|
Komentář ze dne: 09.09.2007 14:13:27
Autor: GreenEyes (@)
Titulek: Re: Re:
Pan Jilek byl prece velmi znamy cesky malir. Jeho dcera, dr. Mechlova-Jilkova zdedila obrovske otcovych mnozstvi obrazu. Nekterymi z nich se obcas kocham v ordinaci jeho vnuka, dr. Zdenka Mechla... Urcite ho najdes na Googleu. -)
|
Reakce na komentář "Re: Re:"
************** * **************
|
|