|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 25 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: L'hiver (ze dne 08.09.2007, autor článku: V. Hasalík)
|
Komentář ze dne: 10.09.2007 21:22:12
Autor: MněSto (@)
Titulek:
Líbí se nám paleta barev, respektive tony barev, které jste použil. technika je trochu křečovitá, nicméně není to kdovíjak špatné. horší to už je s tematem obrazu. horší myslíme ve velmi jemném odstínu tohoto slova. občas to chce pozorovatele donutit k zamyšlení, přidat jakési téma, které není zas až tak zcela jasné, nicméně to velice zobecňujeme a to nemáme sami rádi, takže bychom jen řekli, že bychom si představovali jen ještě jiný název - nějakou metaforu zimy a to je asi tak vše, co bychom našim laickým rozumem v oblasti výtvarných umění napsali k Vašemu dílu.
s pozdravem
mněsto
|
Reakce na komentář ""
************** * **************
|
|