.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

 .: Online
Stránku si právě čte 30 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Myslíš že prominula bys mi
(ze dne 12.06.2008, autor článku: Jakub Fišer)

Komentář ze dne: 11.06.2008 21:31:58
Autor: Pavel Kotrba (koziii@seznam.cz)
Titulek:

no osobně mě prvně mrzelo že ti nevycházely slabiky na rýmované části, ale v hlasovém projevu se to absolutně ztrácí a z tohoto pohledu tuto báseň velmi chválím, intonační otazníky ve středu básně jsou pestré pro recitaci.

kdysi tu bylo zminováno slovo "klín" jako omšelé slovo, ale uznávám, že jsem jej nedávno také použil a musím říct že je to mnohem lepší než lůno.

Bylo nutné užít zájemeno na začátku verše "Já....? kde zámno vypustíme a verš pro nás neztratí ani kousek významu ani rytmu není jich vůbec třeba, pokud nejsou využívána básnickým záměrem
(děkuji za odpověď)

organický začátek s velice pěkným rýmem, surové zakončení, přeci jen z Kaina něco zůstalo, to nejcitlivější procpat až na konec, třeba se dočkám rozmělnění po celém rozsahu básně

1,7

 

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 
Čarodějnice létá na: 
(Ochrana proti spamu
doplňte slovo do pole)
 


zbývá znaků:   zapsáno znaků:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]

S vložením komentáře souhlasíte s našimi podmínkami

************** * **************

Myslíš že prominula bys mi
...když píšu o...

Myslíš že prominula bys mi

občasné vulgarismy

když píšu o něze tvojí?

 

O ňadrech?

O klínu?

O tvém podobojí?

 

Já klidně můžu napsat

 

báseň nudnou

ale slova jako

 

hrdlička pastýřka či růžička

 

nemají

nic společného

s tvojí kundou.

 



 .: Služby & akce PT




 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2026        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz