magazín Postřeh ISSN 1803-5639 Národní knihovna ČR: 001686222 TOP 15, Fotogalerie
.: Login
Komentáře ke článku: A bůh je... (ze dne 28.07.2008, autor článku: Ondra Hložek)
Komentář ze dne: 27.07.2008 21:29:52 Autor: Pavel Kotrba (poezie@postreh.com) Titulek:
na mě poněkud delší miniaturka co do počtu jednotlivých veršů je delší, ale vyjádřením je dobrá, myšlenka se opakuje v motivu čili dějově se neposouváme nikam dál.
líbí se mi znázornění toho že se nevyhneme všemu co nás potkává ať chceme nebo ne,
další motiv je "Pod mými nohami" tímto jsi dal vyjádření pevné položení - i když jde stojí (respektive sedí, panč jde o židli)
celkově 1,1
Reakce na komentář ""
************** * **************
A bůh je...
miniaturka...po delší době, kdy mi vychladly prsty...