magazín Postřeh ISSN 1803-5639 Národní knihovna ČR: 001686222 TOP 15, Fotogalerie
.: Login
Komentáře ke článku: A bůh je... (ze dne 28.07.2008, autor článku: Ondra Hložek)
Komentář ze dne: 28.07.2008 08:16:24 Autor: OHlozek (@) Titulek: Re:
Díky Pavle za hodnocení. Nebudu se bavit o obsahu, to je věc, která se nedělá. Ale tento kousek má vyjadřovat můj postoj k tomu, co mne potká a nemine. Ať už se jedná o náboženství či nikoliv. Boha přijímám, ale netradiční formou. A lidé mě často považují za ateistu...
Reakce na komentář "Re:"
************** * **************
A bůh je...
miniaturka...po delší době, kdy mi vychladly prsty...