V tomto případě má právě bůh sloužit k mému vypořádání se s otázkou náboženství. ;-) o čokoládě napíšu až někdy jindy:-)
Ta dlouhá odmlka byla způsobena mou pracovní vytížeností, povinnostmi studenta a také vedlejšími aktivitami. Mimo to upravuji věci, které právě mám na stole a dělám z nich celek ke čtení. Doufám, že poslouží, rád bych v Opavě probudil "básnířinu". Pravidelnější čtení by si to zasloužilo...Je mi líto, že jsem nemohl navštívit Pikárec, pro příště už neodmítnu za žádných okolností. Práce je holt práce... Ale dobré lidi člověk nemá napořád...
Reakce na komentář "Re: Re: Re:"
************** * **************
A bůh je...
miniaturka...po delší době, kdy mi vychladly prsty...