magazín Postřeh ISSN 1803-5639 Národní knihovna ČR: 001686222 TOP 15, Fotogalerie
.: Login
Komentáře ke článku: A bůh je... (ze dne 28.07.2008, autor článku: Ondra Hložek)
Komentář ze dne: 05.08.2008 10:48:17 Autor: milan (@) Titulek:
Ondrášku, když už jsem si uštědřil trochu času, nemůžu nereagovat na tvou báseň. Musím uznat, že stále kráčíš vpřed. Tvé básně jsou lepší a lepší. Pod básní A bůh je... jsem si představil cokoliv, než jsem rozklikl a dostalo mě další sdělení...Jediné co bych mohl vytknout je pád prvního verše druhé strofy " mými nohami" . Jinak se mi to velmi zamlouvá. Má to jiskru, básnický glanc, pointu i nápad. Bravo!
Reakce na komentář ""
************** * **************
A bůh je...
miniaturka...po delší době, kdy mi vychladly prsty...