|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 25 lidí.
|
|
Komentáře ke článku: Bez názvu (ze dne 08.12.2008, autor článku: paryb)
|
Komentář ze dne: 08.12.2008 16:55:02
Autor: market (@)
Titulek:
Nechápu o čem to má být a co mi to má dát.
|
Reakce na komentář ""
************** * **************
Bez názvu
Zkusila
dát mu za pravdu
halíř na lopatku
obrácenou tváří
v prach
Tvrdila
že nemusela splývat
ani ji netahal pod most
/jen s ní zametl
v květu břeh/
Pak naříkal
co byli by kdyby
koryta nevyschla
a voda povila
otřesený žár
|
Zobrazit článek Bez názvu
|
|