To, že Zdenek Merta vystupoval velmi příjemně není vůbec mou zásluhou. Byl jsem až překvapen přirozeností, plynulostí jeho v podstatě vyprávění. A stejně příjemně působí i mimo kameru :-).
Reakce na komentář "Re: Gramodeska 2008 - Zdenek Merta (Youtube rozhovor)"
************** * **************
Gramodeska 2008 - Zdenek Merta (Youtube rozhovor)
Povídání Zdenka Merty o našem hudebním projektu a hudbě vůbec... Promiňte mou strnulou mluvu. Rozhovor jsem dělal poprvé. Některé otázky byly předem připraveny, jiné ne.