.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

 .: Online
Stránku si právě čte 20 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Vánoční
(ze dne 11.12.2009, autor článku: Milada)

Komentář ze dne: 12.12.2009 10:38:46
Autor: Vlasta Moravec (@)
Titulek: Re: dobrá

Protože jsi v pozici redaktorky nová, chtěla bys vědět, co my ostatní chceme, aby se publikovalo.

Tak jestli mohu - čím víc budete dílka přes "odpovědné vedoucí" filtrovat, tím míň autorů sem bude psát a čtenost podle mého názoru poklesne k nule. echápu např. tento postup Postřehu: uveřejnili jste "Špatný keft" a Harr k tomuto dílku napsala pochvalný komentář. Histes apsal také komentář - velice egativní - (potud je vše v pořádku) a projevil přání ji vůbec nezveřejňovat (tady už svoboda projevu na Postřehu drhne). Já na rozdíl od Histese tvrdím - kromě vulgárních a rasistických děl zveřejňujte všechno, a klidě dejte svůj názor v komentu najevo. edělejte ze čtenáře neschopného blba, kterému musíte nejdřív říct, co si má o díle myslet.

ŠPATNÝ KŠEFT (Postřehem smazáno)

"Zaplatím vám
svým životem,"
řekl jsem
tomu Nahoře
i tomu Dole.
Odpovědí mi byl
nebeský smích
a pekelný chechot.
"Tak lacino
z toho nevyvázneš,"
vzácně se shodli.

...tak mi případní čtenáři řekněte, proč TADY zasáhla cenzura? Proč by si tuhle "blbost" nikdo nesměl přečíst, ...zvláště, když už byla šéfredaktorkou Harr pochválena?
 

Reakce na komentář
"Re: dobrá"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 
Čarodějnice létá na: 
(Ochrana proti spamu
doplňte slovo do pole)
 


zbývá znaků:   zapsáno znaků:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]

S vložením komentáře souhlasíte s našimi podmínkami

************** * **************

Vánoční
Ano... každý rok, ve stejný čas... vracejí se...

Jiskřičky světel z voskových svící

za každým oknem v ulici

úsměvy…

              slova…

                         podané ruce…

a oči dětí bloudící

po temném nebi

zdali už

vyšla ta hvězda od Betléma

 

Dej Bože ať se neprobudím

pokud se mi to jenom zdá

 

Vánočky jako malované

hrozinky…

               ořechy…

                          a mandle…

a jak v čas pana Erbena

je za dveřmi zas Štědrý den

 

A stejně jako já se těším

těší se každý, který žije

je doba vzpomínek…

                      je doba setkání…

                                 je doba nostalgie…

 

Za chvilku ztichnou všechny zbraně

na chvíli zastaví se čas

 

Mám ráda pohádky a světla…

 

Je to ve mně…

                  je to v tobě…

                                  je to v nás…



 .: Služby & akce PT




 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2026        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz