|
Komentář ze dne: 13.12.2009 14:02:26
Autor: Histes (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dobrá
Pokud oba víme, tak bych to udělal tak, aby nebylo možné zjistit, odkud alias Lukáš psal. Takže, pokud bys byl schopen určit zdrojový comp, musel bys znát MAC adresu počítače, samotná IP toho zas tolik neřekne. A zároveň, abys mohl s určitostí určit, že Lukášovy komentáře byly odeslány z mého PC, musel bys na něj být napojen a sbírat data o činnosti daného uživatele. Pokud říkáš, že jsi určil, že je to můj počítač, tak chci vidět MAC adresu, rozlišení obrazovky, jaký používám webový prohlížeč a jaký emailový klient. Pokud nejsi schopen odpovědět na tyto otázky, nemůžeš být ani schopen tvrdit světu, že Lukáš jsem já. A zároveň, pokud píšeš, že jsi schopen vyhledat zdrojový comp - což znamená jedině přímé či nepřímé napojení (pomocí škodlivého SW), vážně porušuješ zákony této země. Pokud by ses napojil i přes blokaci do interního systému Postřehu (opět porušení zákona), zjistil bys pouze, že komentář nebyl odeslán z jediné sítě, ke které se připojuji. A že lokace značky OK2RGA je zemský čtverec JN89XX, ve kterém rozhodně nebydlím, i když je to Slezsko a zase ne tak daleko ode mne.
Sliboval jsi Harr tichý a nepozorovaný odchod. Já pouze sleduji, že na to nemáš a jen Tě baví zaškvařovat a vymýšlet si, co se ti zrovna hodí.
|