Hudební seriál 10 z 1000, Petar Bogdanovski

Autor: Histes <magazin(at)postreh.com>, Téma: Vlastní tvorba, Zdroj: http://djventil.otherview.net/, Vydáno dne: 28. 09. 2007

V souvislosti s projektem Gramodeska jsem spoustu týdnů strávil pročesáváním tisíců československých webů a hledal jsem zajímavé autory hudby. Deseti z nich uvedu jejich příspěvky v tomto hudebním seriálu.

Petar Bogdanovski skládá Hip Hop, Jungle, klavírní skladby. Ke své tvorbě používá software Cubase SX, Reason 3.0, Reactor, klavírní ukázku nahrál na nástroji Yamaha CVP-207.

Stáhnout klavírní ukázku

klavir.png

Foto Petar Bogdanovski

Při pátrání po dalších aktivitách tohoto autora jsem narazil na zajímavou skupinu
"Melmac Space Orchestra", v níž Petar hraje na klávesy. Více o skupině včetně MP3 najdete na www.melmacspaceorchestra.com. My však nemůžeme počítat s tím, že tato adresa bude v budoucnosti aktivní, proto jsme i přímo na náš server nahráli dvě skladby, které se mi zdály nejvydařenější:

Perfect Time
Wicked Nymph Of The Woods

Věřím, že hudební aktivity Petara Bogdanovski, studenta Fakulty informatiky VUT Brno, budou pro Vás alespoňtrochu zajímavé. Přeji příjemný poslech.

(S autorem proběhla emailová korespondence přibližně před půl rokem. Žádal jsem jej, zda-li by se k nám nepřidal jako autor. Ovšem tato nabídka nebyla nejspíš příliš lákavá. Magazín nemá přímý souhlas autora k publikaci děl, pouze využívá volného stažení na internetu a uvádí zdroj publikovaných souborů)