|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 27 lidí.
|
|
Čekáš?!
Makretka - Básně - 15. 05. 2006 - 1124 přečtení
...čekej...aby si ale najednou nezjistil, že stojíš pořád na jednom místě a nemůžeš dál... Jen tak:)Zavrněl’s jak malý kotě Slastí? Poškrábu tě na zádech a ty přivřeš oči olízneš se a čekáš... / Čekáš, co já pro tebe připravím/Rozhodím peřiny ze snů na šňůry mezi stromy /nechám je provětrat a trochu vyčichnout, zbavím tvých nadějí/
Přemýšlím... Hudba v korunách stromů hraje jen pro mé štěstí 
Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem
[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1]
Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku:
Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 15.05.2006 10:28:40 Reagovat Nový komentář
Autor: [Krtica] - Jana Vyležíková (krtica.N@seznam.cz)
Titulek:
Tohle je moc zajímavé, ten pocit znám...Taky nemám ráda, když ten druhý jen všechno bere, bez toho, aby se sám taky snažil... Zajímavě zpracované. Připadá mi, že zraješ.
|
| |
Komentář ze dne: 16.05.2006 21:50:24 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - makretka (@)
Titulek: Re:
Krtičko je jaro nie?:) Všechny zrajeme..Jako květy jabloní nebo třeba třešní:)
|
Komentář ze dne: 15.05.2006 20:33:38 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Líbí se mi to, tomu vyjádřenému poctu rozumím. 2ka
|
Komentář ze dne: 10.08.2006 23:06:51 Reagovat Nový komentář
Autor: [postreh] - Richard Vacula (postreh@seznam.cz)
Titulek:
Dravá jako kočka.. Hezké, dávám za jedna.
|
|
|