|
Chtěla bych věřit...Makretka - Básně - 16. 05. 2006 - 1249 přečtení...copak je srdce jako žvýkačka? Je to orgán..Nejdůležitější pro naše tělo a naše city... Ústa zalepená žvýkačkou
Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem [Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku: Komentáře na Postřehu:
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||