|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 23 lidí.
|
|
Chci být s tebou
Marketa50 - Básně - 26. 05. 2006 - 1594 přečtení
Tajná báseň o mém milém.
Chci být s tebou, projít nebem, vnímat krásu tvou.
Chci být s tebou, zažít sebe, dívku nesmělou.
Chci být s tebou, tvoje krása, nejlevnější zdá se.
Je však drahá, dražší, než si mohu dovolit.
Moje srdce, duše, nenalezne nikdy klid.
Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem
[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1]
Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku:
Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 26.05.2006 18:50:58 Reagovat Nový komentář
Autor: [CrazyAnca] - Aneta Honzková (CrazyAnca@seznam.cz)
Titulek:
Má milovaná RC colo :))
Tohle mi přijde jako říkanka, dávám tomu -3...ano, upřímnost je to, co mě naučili tady :P...
Vrať se v pořádku z toho Liberce, dáme pak RC colu u našeho solečku na střelce :). (Proč máte rádi RC colu? Porože dokonale stříká...jakým způsobem ji pijete? Ehm.. :D ).
Kolotoč.
Bebečka.
Zap......pe...
Tobogán.
Splav, voda, ten divnej žací nástroj na druhé straně řeky.
(Bubák je strašidlo).
Páni, tak natohle všechno nesmíš zapomenout...
|
Komentář ze dne: 26.05.2006 19:30:43 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Líbí se mi první a druhý odstavec...
Hodnotím - 2.5
|
Komentář ze dne: 26.05.2006 19:48:34 Reagovat Nový komentář
Autor: [Krtica] - Jana Vyležíková (krtica.N@seznam.cz)
Titulek:
Na mne zase zapůsobil zvrat v druhé polovině a pochybnost o jasné vizi.
|
|
|