|
Rudovlasý svitTrapné dítě s mastnými vlasy - Vlastní tvorba - 04. 07. 2006 - 2278 přečtení-píseň pro Příšerku, o Příšerce, o slzách ...
Poslouchejte zde Ten pruhovaný svetr, ten puntíkovaný šátek Ten domov ve špíně, ten nůž tak ostrý ... jo, je to fajn Chyť mě za ruku, dítě. Nenechám tě odejít Jsem tvá, dítě? Vím, že jsi můj ... jo, je to fajn ... To "nic", co chci, je jen rudovlasá tůňka To "nic", co chci, je jen hloupý rudovlasý svit Jo, je to fajn ... Neexistují už slova na to říci, co je špatně Neexistují už myšlenky, jsou navždy pryč ... řekni mi, proč? Jen city zůstávají stále s námi Proč nás slzy neopouštějí ... řekni mi, proč? ... To "nic", co chci, je jen rudovlasá tůňka To "nic", co chci, je jen hloupý rudovlasý svit Jo, je to fajn Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku: Komentáře na Postřehu:
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||