.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

 .: Online
Stránku si právě čte 22 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

Nekuř toho tygra - album Nový život mačky

Milan Bátor - Vlastní tvorba - 11. 07. 2006 - 2934 přečtení

nekur_toho_tygra_panel.jpg


  • Žánr:
    alternativní rock
  • Datum vzniku kapely:
    2002
  • Složení:
    • Romana Malá - zpěv
    • Jakub Langr - el. kytara, zpěv
    • Jiří Šíl - bicí, perkuse
    • Petr Brožík - el. baskytara
    • Milan Bátor - el. kytara
  • Story:
    Embryo kapely vytvořili na podzim 2001 Romča s Kubou/Sojkou a Honzinem, ve složení: zpěv, akustická kytara, saxofon a klarinet. Neúnavnou pílí průběžně vznikal základ repertoáru, který se ustálil na jaře 2002 na 10 skladbách, na nichž se podíleli všichni tři autorsky. Tato dílka byla secvičena spolu s bubeníkem Šilkem v průběhu března a dubna 2002, původně k jednorázovému zahrání na opavském Majálesu. V létě 2002 se stal dalším členem Libor Menšík, hrající na basovou a elektrickou kytaru. Na říjnovém koncertě 2002 v opavském Divadelním klubu se poprvé jako člen kapely představil kytarista, skladatel a hráč na buben djembe Olda Kutra. V tomto složení kapela fungovala do léta 2004, kdy se s Liborovým odchodem rozpadla. V březnu 2004 ještě stihla natočit demo CD Položila bradu na gis. V lednu 2005 se dalo dohromady torzo kapely a přibralo nového baskytaristu Petra Brožíka a v červnu 2005 druhého kytaristu Milana Bátora.
  • Album Nový život mačky:
    Skladba:
    1 - Páv
    2 - Sestry bratr
    3 - Midnight bus
    4 - Hlína
    5 - Nic není jak je
    6 - Pejska
    7 - The end
    8 - Nedělní
    9 - Nevěřím


Související články:
Píseň Host - Skupina Nekuř toho tygra (24.09.2006)

Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem  [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1]

 
Informační e-mail Upozornit emailem     Vytisknout článek Vytisknout článek

Komentáře na Facebooku:

Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 11.07.2006 15:50:12     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Naprosto perfektní, geniální. Jsem okouzlen. Mám za sebou zatím jen první skladbu, ale už ted jde vidět, že jako skupina máte velký potenciál. Je to hudba melodická, nápaditá a líbivá. Já se vrátím.

Komentář ze dne: 11.07.2006 16:00:46     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Když chci druhou píseň, zase mi to pouští první..

  
Komentář ze dne: 11.07.2006 16:33:12     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Histes (@)
Titulek: Re:
Omlouvám se, špatně jsem zeditoval odkaz, už je to spraveno. Byly rovněž doplněny názvy skladeb.

Komentář ze dne: 11.07.2006 16:04:33     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
A ta práce s hlasem v 1. i 4, písni je na vysoké úrovni.

Komentář ze dne: 11.07.2006 16:30:25     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Po poslechu 5. písně musím říct, že písně mají i své myšlenky, které jsou naservírovány krásně poeticky a dramaticky jak to tak bývá u poctivých hudebníků.
Taky bych chtěl říct, že si tady na Postřehu vážíme tohoto exkluzivního počinu( zveřejnění celého alba).

  
Komentář ze dne: 12.07.2006 00:29:31     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - RV (@)
Titulek: Re:
Já si toho pochopitelně taky vážím

Komentář ze dne: 12.07.2006 10:20:43     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
7. píseň mi připomíná, že občas hudba přehluší text, což je určitě škoda...

Komentář ze dne: 12.07.2006 10:57:28     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Líbilo se mi to. Jste prostě dobří.

Komentář ze dne: 14.07.2006 13:50:52     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Milan (@email.cz)
Titulek: Reakce
Díky moc za komentář. Bylo zajímavé sledovat tvůj poslech
píseň po písni. Nyní máme pauzu (Jsme z různých koutů a
hran této země) ale 22. září nás čeká hraní na malířském
sympoziu v Hradci nad Moravicí. Jsi srdečně zván, stejně tak
jako další potenciální šílenci, kterým se něco takového líbí..:)

  
Komentář ze dne: 28.07.2006 17:05:13     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Baruška (Barca.N@seznam.cz)
Titulek: Re: Reakce
Ahoj Milane! Jen tak brouzdám na netu a co to nevidím... Gratuluju k vlastní kapele... B.

    
Komentář ze dne: 31.07.2006 20:41:46     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - milan (@email.cz)
Titulek: Re: Re: Reakce
Ahoj Báro. Doufám, že se máš dobře. Děkuju za milou zprávičku. V kapelce hraju skoro rok, teprve se začínáme
probouzet k životu. Kdyby Tě zajímalo něco více najdeš
nás na ntt.wz Mej se krásně.



 .: Služby & akce PT




 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2026        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz