|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 22 lidí.
|
|
Nekuř toho tygra - album Nový život mačky
Milan Bátor - Vlastní tvorba - 11. 07. 2006 - 2934 přečtení
- Žánr:
alternativní rock
- Datum vzniku kapely:
2002
- Složení:
- Romana Malá - zpěv
- Jakub Langr - el. kytara, zpěv
- Jiří Šíl - bicí, perkuse
- Petr Brožík - el. baskytara
- Milan Bátor - el. kytara
- Story:
Embryo
kapely vytvořili na podzim 2001 Romča s Kubou/Sojkou a Honzinem, ve
složení: zpěv, akustická kytara, saxofon a klarinet. Neúnavnou pílí
průběžně vznikal základ repertoáru, který se ustálil na jaře 2002 na 10
skladbách, na nichž se podíleli všichni tři autorsky. Tato dílka byla
secvičena spolu s bubeníkem Šilkem v průběhu března a dubna 2002,
původně k jednorázovému zahrání na opavském Majálesu. V létě 2002 se
stal dalším členem Libor Menšík, hrající na basovou a elektrickou
kytaru. Na říjnovém koncertě 2002 v opavském Divadelním klubu se poprvé
jako člen kapely představil kytarista, skladatel a hráč na buben djembe
Olda Kutra. V tomto složení kapela fungovala do léta 2004, kdy se s
Liborovým odchodem rozpadla. V březnu 2004 ještě stihla natočit demo CD
Položila bradu na gis. V lednu 2005 se dalo dohromady torzo kapely a
přibralo nového baskytaristu Petra Brožíka a v červnu 2005 druhého
kytaristu Milana Bátora.
- Album Nový život mačky:
Skladba:
1 - Páv
2 - Sestry bratr
3 - Midnight bus
4 - Hlína
5 - Nic není jak je
6 - Pejska
7 - The end
8 - Nedělní
9 - Nevěřím
Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1]
Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku:
Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 11.07.2006 15:50:12 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Naprosto perfektní, geniální. Jsem okouzlen. Mám za sebou zatím jen první skladbu, ale už ted jde vidět, že jako skupina máte velký potenciál. Je to hudba melodická, nápaditá a líbivá. Já se vrátím.
|
Komentář ze dne: 11.07.2006 16:00:46 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Když chci druhou píseň, zase mi to pouští první..
|
| |
Komentář ze dne: 11.07.2006 16:33:12 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Histes (@)
Titulek: Re:
Omlouvám se, špatně jsem zeditoval odkaz, už je to spraveno. Byly rovněž doplněny názvy skladeb.
|
Komentář ze dne: 11.07.2006 16:04:33 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
A ta práce s hlasem v 1. i 4, písni je na vysoké úrovni.
|
Komentář ze dne: 11.07.2006 16:30:25 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Po poslechu 5. písně musím říct, že písně mají i své myšlenky, které jsou naservírovány krásně poeticky a dramaticky jak to tak bývá u poctivých hudebníků.
Taky bych chtěl říct, že si tady na Postřehu vážíme tohoto exkluzivního počinu( zveřejnění celého alba).
|
| |
Já si toho pochopitelně taky vážím
|
Komentář ze dne: 12.07.2006 10:20:43 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
7. píseň mi připomíná, že občas hudba přehluší text, což je určitě škoda...
|
Komentář ze dne: 12.07.2006 10:57:28 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Líbilo se mi to. Jste prostě dobří.
|
Komentář ze dne: 14.07.2006 13:50:52 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Milan (@email.cz)
Titulek: Reakce
Díky moc za komentář. Bylo zajímavé sledovat tvůj poslech
píseň po písni. Nyní máme pauzu (Jsme z různých koutů a
hran této země) ale 22. září nás čeká hraní na malířském
sympoziu v Hradci nad Moravicí. Jsi srdečně zván, stejně tak
jako další potenciální šílenci, kterým se něco takového líbí..:)
|
| |
Komentář ze dne: 28.07.2006 17:05:13 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Baruška (Barca.N@seznam.cz)
Titulek: Re: Reakce
Ahoj Milane! Jen tak brouzdám na netu a co to nevidím... Gratuluju k vlastní kapele... B.
|
| | |
Komentář ze dne: 31.07.2006 20:41:46 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - milan (@email.cz)
Titulek: Re: Re: Reakce
Ahoj Báro. Doufám, že se máš dobře. Děkuju za milou zprávičku. V kapelce hraju skoro rok, teprve se začínáme
probouzet k životu. Kdyby Tě zajímalo něco více najdeš
nás na ntt.wz Mej se krásně.
|
|
|