.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

 .: Online
Stránku si právě čte 22 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

Noční proud

David Bátor - Vlastní tvorba - 12. 08. 2006 - 1744 přečtení

Ukázka z připravovaného CD Davida Bátora zhudebněné poezie.

HUDBA: Milan Bátor
HRAJÍ: Milan Bátor - kytary, Libor Menšík - baskytara.

Stáhnout (1,74MB)

 


Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem  [Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3]

 
Informační e-mail Upozornit emailem     Vytisknout článek Vytisknout článek

Komentáře na Facebooku:

Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 12.08.2006 11:11:46     Reagovat    Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Hm..píseň našla rovnováhu mezi hudbou a básní, a báseň není nikterak přehlušena, hudební doprovod se mi líbí.
A píseň samotná či snad zhudebněná báseň zdá se mi fajn. 2.0

Komentář ze dne: 13.08.2006 12:54:01     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Krtica] - Jana Vyležíková (krtica.N@seznam.cz)
Titulek: Tak jsem si poslechla
mně samotné to připadá jako přednes básně (hodně kvalitní) doprovázené výraznou skladbou, zdůrazněnou motivem tlukotu srdce. 1 !

Komentář ze dne: 14.08.2006 12:45:17     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Roko] - Roko (Rokop@centrum.cz)
Titulek:
Velmi kvalitní přednes, to souhlasím s Krtičkou. Melodie také fajn, ale já osobně bych dala přednos trochu méně hlasitému podbarvení.
Dávám 2+ :-))

Komentář ze dne: 15.08.2006 18:33:53     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Tangerine] - Black Tangerine (malaBaruska@seznam.cz)
Titulek: :o)
Mně se to líbí jakože hodně.Jak báseň sama o sobě, tak hudba a prostě jako celek to je u mně na horší jedničku...

Komentář ze dne: 21.08.2006 20:37:23     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - milan (@milan.bator@email.cz)
Titulek: reakce
Díky přátelé, za zajímavé postřehy!!! Rovnováha poezie a hudby je to co neustále hledám a hledám...:) Snad se nám
ji podaří najít na chystaném cd z bratrových básní.

Komentář ze dne: 19.10.2006 20:15:43     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - klon dr.Halíře (lips5@seznam.cz)
Titulek:
Trochu se to podobá BRATŘÍM ORFFOVÝM,jen s tím rozdílem ,že jmenovanou kapelku můžu.A tohle se mi jeví jako suchá větev oněch BRATRŮ.Sám píšeš,že chceš propojit psané slovo s hudbou,předpokládám,že máš v úmyslu svou poezii oživit, dát jí duši,ale bohužel,není ti rozumět-(to se jeví jako ,že hudbě dáváš přednost,ale tomu se mi nechce věřit předpokládám ,že to je jen technická chyba)-i kdybych ti rozuměl zní mi to jak kolovrátek nebo kapající kohoutek.Ale je to určitě vkusem,určitě se najdou příznivci,jak už jsem zjistil z komentářů.

  
Komentář ze dne: 18.11.2006 14:35:27     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - milan (@)
Titulek: Re:
Nezdá se mi že by těm slovům nebylo rozumět. Schválně jsem si to pustil znovu. Tvůj kolovrátek a kapající kohoutek nechápu, ale celkem mi to k náladě básně sedí...:) Dík za "zasvěcený koment". Bratry Orffy znám pouze od názvu, nikdy jsem je neslyšel, ale prý je to fajn. Upozorňuji, že my nejsme kapela, jen nás baví dávat některým básním hudební háv...

    
Komentář ze dne: 18.11.2006 15:06:56     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Epona] - Martina Králová (Rianon.D@seznam.cz)
Titulek: Re: Re:
Bratry Orffy znám teprve krátce, ale připadne mi, že je hloupost vzájemně srovnávat. Jsou jiní, melodičností, hlasem zpěváka, i když poetičnost textů podobná je. Rozhodně stojí za poslech...myslím, že Skold tady dokonce publikoval recenzi na jejich album. Jinak, slyším od vás teprve druhou písničku a neřekla bych, že ti (pokud jsi to ty) není rozumět, ale je fakt, že to poslouchám ve sluchátkách. Hudba skvěle doplňuje text, který je sám o sobě nádherný. Vždycky mě zajímalo, jak píšeš a slyšet to zhudebněné je o to větší požitek. Už se těším na Ostravu a jsem moc ráda, že občas koukám na nejnovější komentáře:)



 .: Služby & akce PT




 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2026        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz