|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 29 lidí.
|
|
Fólie
Histes - Zamyšlení - 08. 09. 2006 - 1858 přečtení
Průhledná, nevrhající stín a přeci kryje... úvahy z výletů
Modré pozadí
Lidé ve stejnou dobu dívající se z okna hledají
odpověď na nepoložené otázky, chtějí zpívat, kreslit, malovat, i když
nic z toho neumějí. Na chvíli se odvázat a alespoň v myšlenkách být
extra persona uznávaná, upřímná, příjemná, respektovaná.
Dural
Je příměsí ultralehkých jízdních kol a berlí. Recyklace na obou frontách.
Samota
Prdel otlačená o židli a čekání na výzvu ICQ. Strom uprostřed pole. Člověk uprostřed davu.
Pořádek
Symbol dobré práce. Neviditelné úplatky, i činnost minulých dnů.
Papír
Alternativní konverzace s kýmkoli kdo ho užil a nespláchl.
Fólie
Průhledná, nevrhající stín a přeci kryje.
Pravou tvář
Nikdy
neodkryjeme – zůstane tajemství – kterého se ostatní bojí. Aby nás
neušlapali – nás jako extrovert a introvert. Uvědomění a blbé kecy.
Vítězný pokřik stejný jako gorily nebo silné emoce bez jediného slova.
Co je větším projevem síly?
Radost
Je cíl převlečený za úspěch, vítězství, štěstí…
Hudba
Potřebuje
čas na to aby se projevila. Na rozdíl od obrazu, fotografie. Příběh,
upřímný jako žádný jiný, pokud jej říká upřímný vypravěč.
Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem
[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1]
Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku:
Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 08.09.2006 07:36:10 Reagovat Nový komentář
Autor: [Krtica] - Jana Vyležíková (krtica.N@seznam.cz)
Titulek: hm
Kladeš vedle sebe zamyšlení z různých oblastí vlivu člověka. Jeho duchovna, pocitů, vůle a touhy jako protipólu k věcem člověkem stvořeným. Je to zvláštní, ale mě se to líbí. 1,3
|
Komentář ze dne: 08.09.2006 09:05:01 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Manik (@)
Titulek: reakce
No je to zajímavý, zen dural mě dostal :) nemám rád čistej dural... děsně to praská
|
Komentář ze dne: 08.09.2006 12:04:26 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - whiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
Zajímavé myšlenky, zvláštní to forma, hodně velký experiment. Osobně si myslím, že aniž bys musel přijít o tu tvou originální formu zamyšlení, dílu by šla dát větší plynulost a návaznost. Dokonce by tak ve vhodně volených kontrastech některé tvé myšlenkové pochody vyzněly důrazněji. Ale to už jsme zase u toho tvého až příliš svobodného vyjadřování..
Inu, mně se to líbilo. Ale aby jsi oslovil široké masy, je třeba trochu ubrat plyn.
Chronicky se mi zdá, že máš perfektní vyjadřování, že máš hodně co říct a můžeš toho literárně hodně nabídnout, ale je třeba tříbit plynulost, návaznost, přirozenost textu, své myšlenky v kontextu dalších myšlenek, představit nám své zamyšlení jako celistvé vyprávění, kde se vše doplnuje a vysvětluje.
Hodnotím - 2
|
Komentář ze dne: 08.09.2006 14:27:03 Reagovat Nový komentář
Autor: [Ivo-Hary] - Ivo Hary z Náchoda (normalnisilenec@seznam.cz)
Titulek: No taky mně leccos napadá, obvykle to zapomenu ...
Vlny. houpání nohoru, dolů, potřeba podržet se něčeho pevného, hrozba mořské nemoci. Jestli z toho nejsi moudrý, tak jsme na tom podobně ... :-)
|
Komentář ze dne: 09.09.2006 17:16:51 Reagovat Nový komentář
Autor: [Bell] - Běla Polášková (bela2006@volny.cz)
Titulek:
Modré pozadí, Samota a Hudba to jsou myšlenky, které osloví snad každého. Zbytek ... no já nevím - jsou to spíše výkřiky. V případě npř. v Duralu nic moc neříkající - ani ten protiklad není to pravé ořechové. Pravá tvář ... sorry, ale tohle už vůbec ne. Souhlasím se Stínem, máš na víc.
|
| |
Komentář ze dne: 09.09.2006 20:05:48 Reagovat Nový komentář
Autor: [postreh] - Histes [admin] (histes@postreh.com)
Titulek: Re: Re:
Já nechtěl mít navíc, jsou to mé zápisky z tábora. Vidím v nich celých těch čtrnáct dní a noci. Co druhou noc jsem napsal nějakou myšlenku...
|
| | |
Komentář ze dne: 11.09.2006 18:29:41 Reagovat Nový komentář
Autor: [Bell] - Běla Polášková (bela2006@volny.cz)
Titulek: Re: Re: Re:
No jo, ale my tam s tebou nebyli a laskavý čtenář chce mít jasno :-))). Úspornost je někdy na škodu, zvláště u tebe, který dokážeš dokonale popsat pocity a tvé dialogy jsou skvělé.
|
|
|