|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 22 lidí.
|
|
Píseň Host - Skupina Nekuř toho tygra
Milan Bátor - Vlastní tvorba - 24. 09. 2006 - 1879 přečtení
Představuji Vám písní Host nové album Skupiny Nekuř toho tygra...
- Romana Malá - zpěv
- Jakub Langr - el. kytara, zpěv
- Jiří Šíl - bicí, perkuse
- Petr Brožík - el. baskytara
- Milan Bátor - el. kytara
Velikost: 3,29MB
Délka: 3:35 min.
STÁHNOUT
Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0]
Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku:
Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 25.09.2006 16:21:41 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek:
No, pokud jde o všechno podstatné..jako hudba, text, zpěv, rovováha hlasitosti nástrojů/vokálů, atd. tak si myslím, že je píseň na velmi vysoké úrovni a spousta lidí ji určitě ocení.
Jen můj žánr tohle asi nebude, a tak zdržuju se hodnocení.
S pozdravem Stín
|
| |
Komentář ze dne: 25.09.2006 18:53:09 Reagovat Nový komentář
Autor: [postreh] - Histes [admin] (histes@postreh.com)
Titulek: Názor
Já ujíždím ne na zvratchách, ale na brnknutí u el. kytary připomínající syntetický zvonek. Je poznat trochu odlišný styl při srovnání s minulým CD. Přibližujete se více punkové veřejnosti. I tím, že se víc projevil mužský hlas, přistupující lehce a nevázaně ke svému vokálnímu projevu. Bicí udávají tep stále stejným stylem, což je jedniné, co mě na vaší hudbě ruší. Aby z toho jednou nebyla dechovka, kterou taky pokaždé poznáš a je ti jedno, kdo ji hraje. Ale na druhou stranu - poznají - to je NTT a jaks říkal, je to účelové. Ač Váš styl hudby mi není blízký, Sestry bratr a PejSKA mě vždycky zatahá za neexistující dlouhé vlasy :). Ať se daří a invence NTT neopouští...
|
|
Díky pánové. V podstatě jste napsali vše podstatné. Snad jen zamyšlení o stylu, každá kapela se musí někam vyvíjet, někam směřovat. Nám se to myslím povedlo (ten vývoj), tak uvidíme kam nás ta řeka ponese dál. Rytmus je jedna z věcí, která je dominantním rysem většiny kapel, vezměme např. U2, Mňágu a Ždorp apod. a vidíme, že ji poznáme zejména podle rytmu. Náš rytmus má opravdu hodně blízko k Undergroundu a Punku, jak jsi správně poznamenal, ale to jsou vlivy na které jsme celkem hrdí a myslím, že v našem podání je poměrně osobitě pojat (viz rytmické variace v písni, změny akcentů apod.)
A směřování k punku?Proč ne?:) :)
|
| |
Komentář ze dne: 27.09.2006 11:41:57 Reagovat Nový komentář
Autor: [WhiteShadow] - WhiteShadow (wwhiteshadow@centrum.cz)
Titulek: Re:
Tak tak, proč ne?
|
|
PUNKS NOT DEAD:)
|
| |
Komentář ze dne: 27.09.2006 23:54:39 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - milan (@)
Titulek: Re:
Já jsem na punku vyrůstal. Pak přišlo období vážné hudby, kdy jsem poznal Dvořáka, jeho smysl pro stavbu melodie..tento pan skladatel mi dal opravdu hodně, a může být sdělný i sto let po své smrti, což je úžasné. Nechci z toho dělat esej o Antonínovi, ta nechť zazní později, až bude příležitost....
snad jen nesměle děkuji...
|
|
|