|
<<
Červen
>>
|
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
| | | | |
|
Stránku si právě čte 25 lidí.
|
|
Fever Ray - When I Grow Up /HP03/
Histes - Hudební Postřehy - 19. 10. 2009 - 3662 přečtení
Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0]
Upozornit emailem Vytisknout článek
Komentáře na Facebooku:
Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 19.10.2009 18:53:05 Reagovat Nový komentář
Autor: [Kozííí] - Pavel Kotrba (poezie@postreh.com)
Titulek:
ano ano, opět moje kafe - tentokráte turek z Keni po obědě, lahodím si lahodím
|
Komentář ze dne: 19.10.2009 18:58:55 Reagovat Nový komentář
Autor: [Severka] - Severka (Lenca.Pozarova@seznam.cz)
Titulek:
Pouštěla jsem si ji dopoledne, poštím si ji večer a stále zůstávám unešená :)
|
| |
Komentář ze dne: 19.10.2009 19:34:25 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Histes (@)
Titulek: Re:
Jojo, taky to na mě kdysi tak zapůsobilo. Vše do sebe zapadá. A ještě tě to nutí ten klip milovat. Je to taková malá závislost. Ale tak po dvou měsících přejde :-).
|
Komentář ze dne: 19.10.2009 19:48:51 Reagovat Nový komentář
Autor: [Severka] - Severka (Lenca.Pozarova@seznam.cz)
Titulek:
není to ale písnička na každý den, spíš jen pro vhodnou příležitost, náladu, pocit...:) strašně lákavý je pro mě ten bazén s listím, ...
|
|
tohle není moje oblíbená od fever ray, ale za klip díky. nějak už nestíhám sledovat co se kde děje.
|
| |
Komentář ze dne: 30.10.2009 01:31:16 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Histes (@)
Titulek: Re:
Není moc Těch, kteří Fever Ray znají, takže díky za echo :-).
|
| | |
Komentář ze dne: 07.11.2009 23:16:11 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - danka. (@)
Titulek: Re: Re:
ále, po světě je známá až moc :) a v čechách taky, jen to lidi nemusí hned křičet do světa. kdo zná the knife, zná i karin.
|
| | | |
Komentář ze dne: 08.11.2009 02:26:23 Reagovat Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Richard (Histes) (@)
Titulek: Re: Re: Re:
Sedni si na vesnici do knajpy mezi lidi, kteří nesledují kulturu jako ty a zjistíš, že každý zná Káju, ale nikdo Fever Ray. Asi tak jsem to myslel...
|
|
|