.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

 .: Online
Stránku si právě čtou 3 lidé.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

 

Komentáře
ke článku: Český rozhlas 2 - Praha
(ze dne 14.05.2006, autor článku: Histes)

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 
Čarodějnice létá na: 
(Ochrana proti spamu
doplňte slovo do pole)
 


zbývá znaků:   zapsáno znaků:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]

S vložením komentáře souhlasíte s našimi podmínkami

************** * **************

Český rozhlas 2 - Praha
Rozkládající se rozhlas Praha, který ožívá až večerními hodinami versus ustupující Radiožurnál...


Dne 12.5.06 byl vyhozen z ČRo Praha moderátor Aleš Cibulka, jelikož v jeho pořadu padla hrubá slova p. Přenosilové na premiéra Paroubka. Po dlouhé době došlo také trochu k oživení stejného moderátorského stylu pomalu vymírající generace, který se od 20. let příliš nezměnil (až na dobu slávy dělnické třídy, kdy se hlásal komunistický mír). Kdykoli si naladím Prahu, nutí mě zasmát se nad zastavením času, minimálnímu vývoji a skřeky Jitky Molavcové.

Ale pravda, v Hajajovi už jsou také nové pohádky, kde děti cestují časem s počítačovým skřetem...

Na druhé straně stojí Radiožurnál, objektivní zpravodajské rádio, které přeci jen prochází vývojem. Donedávna nejposlouchanější stanice v republice. (dnes Frekvence 1). Myslím si, že odvádí poctivou práci, ale celý den bych ho poslouchat nevydržel, dopravní situace mě tolik nezajímá. S dobrým příjmačem za příznivých radiových podmínek můžete Radiožunál chytit i v Americe na Dlouhých vlnách. Frekvence přidělená dle Ženevské úmluvy měla být od začátku tohoto roku nevyužita, neboť provoz starého elektronkového vysílače je velice nákladný. Disponuje náhradními zdroji napětí, které by dokázaly zásobit celé menší město. Kvůli kamioňákům, kdeří jezdí po Evropě a poslouchají český rozhlas, zůstává vysílání nadále zachováno alespoň do půlnoci, startuje zase až v 5 hodin.

Ester Kočičková uvedla ve svém pořadu, že komunisti jsou prasata. Radiožurnál reagoval omluvou a zpřísnění hranic satirického pořadu. Ustoupil, ale Kočičkovou nevyhodil. Na druhé straně je ČRo Praha, který Cibulku okamžitě vyhodil, aniž by cokoli netaktního sdělil. Ba naopak, byla to Přenosilová, bohužel v jeho pořadu v přímém přenosu. A tak jednoho dne hodný Aleš, který se přizpůsobil důchodcovskému pojetí Prahy, dostal padáka, zatímco daleko ostřejší počin Ester byl řešen omluvou "prasatům."

 Je Praha komunistická? Bojí se ublížení na zdraví? Musí být stále tak hodnou stanicí? Podívejte se na www.kscm.cz. Celé stránky se nezabývají ničím jiným, než že jsou v poškozeni tím či tím. Neustále se cítí ublíženi pravicovou Mladou frontou, kterou prý vlastní němečtí revolucionáři a na vlastního redaktora Práva dělají tytyty, to není čestné jednání, Pepo. Že by ČRo2 nechtěl být mezi nezbednou ODS a Kočičkovou?

Bože, proč ty největší prasata se vždycky cítí nejvíc ublížená.. No jo, jsou to chudáčci, už se nemohou mstít, na kom chtějí.. jsou pro srandu králíkům, svlečení čuníci kvikají... Až obléknou červený kabát a usednou na vládní stolec, začnou chrochtat...

*** 

Já, jakožto zakladatel tohoto časopisu oznamuji, že jsem byl učen doma i ve škole nečestnosti jednání Komunistické strany Československa. Proto z mé strany nečekejte žádné sympatie k dvoum třešničkám - nikdo neví, jak chutná ten dort pod nimi. .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

şehirler arası nakliyat şehirler arasi nakliyat ücretleri

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz