.: Rubriky
plus 1) Poezie a próza
plus 2) Hudba
plus 3) Galerie
mínus 4) Film
mínus 5) Divadlo
plus 6) Věda a technika
plus 7) Mozaika (ostatní)
plus 8) Projekty POSTŘEHU

 .: Chci...

 .: Free MP3 album!
Vinylová budoucnost 2008 Vinylová budoucnost 2007

 .: Články podle data
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 .: Online
Stránku si právě čte 9 lidí.
 .: Informace
magazín Postřeh
ISSN 1803-5639
Národní knihovna ČR:
001686222
TOP 15, Fotogalerie

 .: Login

Jméno (přezdívka)
Heslo


Registrace nového čtenáře

Amatérský sexuální institut ČR (předmanželská a manželská výchova)

Vlasta Moravec - Zamyšlení - 03. 10. 2009 - 4140 přečtení

asicr2.jpgI když hlavní práce odboru MANŽELSKÉ STRESY se zabývá „Hlavně ve zdraví manželství přežít“, mnoho mých kolegů z institutu už není mezi námi. Přesto naše výsledky zkoumání jsou mimořádné.


Začněme ČELNÍM LALOKEM. Měl by to být nejchytřeji vyplněný prostor mozku, kde dochází k plánování a rozhodování. Tento lalok když selže při výběru partnera(ky), po zbytek života budete s manželským stresem bojovat.

Jaké tedy hormonální látky proti stresu pomáhají?

SEROTONIN – ovlivňuje náladu a paměť. Odtud pochází známá česká fráze „ser na to“. (Toto vulgární slovo se v naší vědecké práci objeví celkem dvakrát a nedá se při nejlepší vůli obejít.)
PSILOCIN – je něco jako serotonin. Lidé, kteří si dělají z lysohlávek smaženici, tento halucinogen znají.
DOPAMIN – reguluje vnímání bolesti a pocit štěstí. Když se vám zabije tchýně ve vašem novém drahém autě, zde nastupuje dopamin a vyvažuje bolest a radost současně.
ENDORFIN – reguluje dopamin. Příliš mnoho dopaminu totiž škodí. Docházelo by k nereálnému poblouznění, až zblbnutí láskou. Procitnutí bývá většinou bolestné.
FENILALANIN – přispívá k pocitu štěstí a je zajímavý tím, že ho najdete v čokoládě (možná).

Důležitých hormonálních látek bude zajisté víc, ale náš Amatérský sexuální institut ČR má pouze jeden mikroskop a kolega Jeřábek ho nerad půjčuje.

Další oblast bádání šla zajímavější cestou. Co lidi v manželství a) MRZÍ b) ŠTVE c) SERE. Jak sami poznáváte, tato problematika je rozdělena do tří sociálních vrstev: a) boháči b) střední vrstva c) chudý lid. Můžeme vás ubezpečit, že v tomto případě není dělení namístě. Došli jsme k závěru, že všechny sociální vrstvy mrzí to samé:
1. nepochopení / 2. málo sexu / 3. hodně sexu / 4. nevěry / 5. tragédie lidské i živelné / 6. mizerné zdraví / 7. mizerné peníze / 8. mizerná práce / 9. mizerná tchýně / 10. tím druhým mizerně vychované vaše děti / 11. bordel doma i v politice… a ještě pár méně podstatných drobností.

Další problém spočívá v tom, že manželská nebo partnerská dvojice nemá vzájemně vyvážené množství FENYLETYLAMINU. To je totiž tolik potřebný HORMON LÁSKY. Laicky řečeno: buďto chce víc on, nebo ona. Skoro nikdy nechtějí oba stejně a současně. Nedostatek fenyletylaminu můžete dohánět různými afrodiziaky, ale upřímně řečeno - kdo nemá chuť na sex, nemá ani chuť se o tom vůbec bavit a užívat afrodiziaka.

Bohužel dnes už je nad slunce jasné, že sex ovlivňuje snad úplně všechno. Pojďme si uvést pár příkladů: motivuje opilce k abstinenci a abstinenty ponouká k chlastu. Nešiku sex dohání k neuvěřitelným výkonům - naopak z šikovného jedince se z neukojenosti často stává troska pomýšlející na sebevraždu. Žena intelektuálně nesmělá manželský sex používá k vydírání. Toto úspěšně aplikuje do chvíle, než se její manžel zamiluje do sousedky ze 4. patra.

Nemá cenu snášet další důkazy, jistě jste toho zažili nebo slyšeli sami dost. Důležité je, jak proti rozvodům (nebo rozchodům) bojovat.

Zde jsou výsledky našeho Amatérského sexuálního institutu ČR

1.  ON chce, ONA ne 30 %
2.  ONA chce, ON ne 30 %
3.  ONA ani ON nechce 5 %
4.  OBA chtějí, ale s někým jiným 30 %
5.  OBA mají vyvážený vztah bez nevěr 5 %

(zahrnuty jsou jen hormonální příznaky, nikoli jiné zdravotní potíže)


Toto jsou, vážení přátelé, velice smutná čísla. Co s tím? Jak správně vyvážit fenyletylamin, aby nám byl ku prospěchu? Odpověď našeho institutu po 35 letech bádání je překvapivě jednoznačná: přestaňte blbnout!
doc. Vlasta Moravec, DrSx.
shora dosazený ředitel institutu

asicr1.jpgIlustrační foto freenet

 Pro ohodnocení článku musíte být registrovaným čtenářem  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0]

 
Informační e-mail Upozornit emailem     Vytisknout článek Vytisknout článek

Komentáře na Facebooku:

Komentáře na Postřehu:
Komentář ze dne: 03.10.2009 04:48:22     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Harr (Harr@atlas.cz)
Titulek: ASI - ČR
Opravdu velmi zajímavá práce z oblasti zkoumání mezilidských a nelidských vztahů. Řekla bych, že až na pár maličkostí je toto zamyšlení téměř dokonale zpracováno, čímž je neoddiskutovatelně dáno najevo, že autor se problematikou vztahů zabývá dlouhodobě a s obrovským nasazením. Jeho poznatky jsou postaveny na mnoha zažitých skutečnostech, které jistojistě prověřily jeho vztahy citové a sexuální a to dokonce ze všech zkoumaných stran, čímž bylo docíleno přesně toho, čeho docíliti býti mělo - tzn. velkého zájmu o toto, do této doby, opomíjené téma, jež tak získává stále více příznivců. Je vidět, že po mnoha neplodných letech se i u nás začínají objevovat instituce, které ve světě pracují (dlužno říci - na velmi vysoké úrovni) již opravdu mnoho let. Tímto článkem autor dokazuje, že se ještě mnohému musíme učit, že ještě jsou odvětví společenských věd, které mají svůj život připravený k nahlédnutí. Bylo by však velmi dobré vědět, jak si výše jmenovaná instituce probojovává místo na slunci, jak nahlodává život jedinců i celých skupin a hlavně jak stále více a více patří do našeho života. Každý rok se hledají kandidáti na NC v různých vědních oblastech, každý rok jsou nalézáni, zveřejňováni a finančně odměňováni ti, co v důležitých oblastech mnoho znamenají případně něco velkého objevují.
Věřím, že ti odpovědní nezapomenou na malou zemi uprostřed Evropy, která se s minimem zkušeností, ale o to houževnatěji staví do jedné linie s těmi velmocemi, jež mají ve svých řadách osobnosti, co o působení hormonálních látek proti stresu vědí, co nejvíce a jimž naše maličká zemička otevřela cestu k SEROTINU, látce, která je v našem státě nejpoužívanější a nejvyhledávanější. Specifický název dává vědět také to, že se dlouhá léta látka zkoumala a vyváíjela u nás a její pojmenování a vyčlenění na první místo ji činí vlastně nejdůležitější látkou vůbec. Autor článku chtěl naznačit, že by se letos mohlo objevit i jméno ředitele institutu na listině kandidátů NC. Držme mu palce.

Komentář ze dne: 04.10.2009 18:31:51     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - vlasta (@)
Titulek: asicr
Opravdu nechápu, proč mě NC každoročné o vlásek míjí. Například vloni německý kolega Harald zur Hausen (bývalý přítel) dostal cenu za děložní čípek. To je políček nejen našemu institutu, ale jakoby se vysmáli celé České reublice!!! Vždyť my máme z ženského těla zmapováno daleko víc... chjo

  
Komentář ze dne: 05.10.2009 03:58:54     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Harr (Harr@atlas.cz)
Titulek: Re: asicr
Znáš to přece - Švédsko, ač jinak velmi neutrální země, má přeci jen blíže k Německu než k Česku, navíc jsme se v poslední době dost proflákli - jednak tím, ža strašně málo publikujeme ve švédském tisku (schválně, kdy naposledy jsi Ty sám něco napsal do Švédské zdravovědy - jak Tě znám, tak jsi honil překlady z češtiny do angličtiny, pak teprve do němčiny a švédština ta Ti úplně utekla - tak že nic) a potom také tím, že emigrace do Švédska nějak nefunguje - Romové nejprve zkusili Anglii, pak Kanadu - a Švédsko se cítí opomíjeno - nemají dost pomocného personálu do nemocničních prádelen a uklízecích čet, do jejich marketů se taky k vybalování zboží zrovna neženeme a naše politická špička tam byla naposledy - no schválně kdy? Tak není divu, že komise pro udělování NC se do našich jmen zrovna nehrne.
Ale to neznamená, že by letos nějaká malinká NC pro Česko nezbyla...pořád držím palce...

    
Komentář ze dne: 05.10.2009 09:00:42     Reagovat    Nový komentář
Autor: neregistrovaný - Vlasta (@)
Titulek: Re: Re: asicr
Máš naprostou pravdu, Švédům náš institut ASIČR k srdci příliš nepřirostl. Sebekriticky přiznávám, že splést si ve Švédské zdravovědě švédskou trojku s ruskou trojkou nebylo ode mne zrovna nejšťastnější.

Komentář ze dne: 11.10.2009 20:55:06     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Kozííí] - Pavel Kotrba (poezie@postreh.com)
Titulek:
Díky světu, že jste nazaložili amatérský proktologický institut ... možná by se spoustě lidí ulevilo více než vědět za jakých důvodů to nestojí .)
jen myslím, že toto je špatné zařazení, od zamyšlení bych čekal spíše zamyšlení (to je překvapení, že?) a ne legraci od začátku až do konce ... možná fejeton, ale ty víš s jakým záměrem jsi to psal.
díky ti

Komentář ze dne: 17.10.2010 13:14:01     Reagovat    Nový komentář
Autor: [Bell] - Běla Polá�ková (bela2006@volny.cz)
Titulek:
Skvělé, tvoje fejetony mě opravdu baví, moc. Až tak, že uvažuji o zakoupení plínek na inkontinenci než začnu tvé fejetony číst :-). Pokud váš institut vytrvá ve své bohulibé činnosti dostatečně dlouho a pokud ze sexu nezblbnete, tak se domnívám, že nominace na Nobelovku je na cestě (doufám, že něco z toho dáte na Postřeh). .: Služby & akce PT
 

 

(c) Postřeh team 2001 - 2009        postaveno na českém opensource redakčním systému phpRS

 

şehirler arası nakliyat şehirler arasi nakliyat ücretleri

fotografie

|

grafika

|

hudba

|

literatura

|

umění

|

galerie

|

poezie

|

gramodeska

|

ars polyri

|

věda

|

elektro

|

technika

|

radio

|

bastlení

|

konstrukce

|

schémata

optimalizace PageRank.cz